Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm miért azt várja hogy...

Tesóm miért azt várja hogy akkor adjak meg tartozást mikor engem ki akarnak rakni a lakásbol ha nem fizetek most, es mikor mondtam hogy jövőhónapban megadom?

Figyelt kérdés

Mi visz erre rá egy olyan embert aki tele van milliókkal, jól áll, párja van tehát nem arról van szó hogy élethalál kell neki pénz?


És olyanokat ír hogy őt nem érdekli a lakás. (Nem érdekli ha utcára kerülök)


Mitől ilyen egy ember?



tegnapelőtt 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
19%
A tulaj fosztogatja a bérlőit, de ne zavarjon, utolsó. Érdekes, hogy neked ennyi a sztori tanulsága, hogy ideköhögöd, hogy te mit csinálnál egy köztörvényes bűnöző helyében :D
tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
79%

Azért várja el, mert tartozol.Semmi közöd az ő anyagi helyzetéhet kölcsön kértél gondolom azt is elmondtad mikor adod meg,ezért kéri vissza.

Pont ezért nem adok senkinek, mert amikor kérni kell akkor jó az ember amikor vissza kell adni akkor jönnek a kifogások.

tegnap 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
65%
Tesód helyében a nap minden órájában emlékeztetnélek arra hogy vagy megadod a tartozást vagy nagyon el leszel verve. Levegő tudsz venni magadtól vagy ahhoz is akkora kretén vagy hogy fizetned kell valakinek hogy mutassa meg hogy kell. Az ilyen embereket mint te nem lehet sajnálni, edd meg most már amit főztél.
tegnap 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen mást írnék, ha nem olvastam volna el a kommenteket (főleg a te válaszaidat)...

Ez az egész sztori vagy egy hatalmas kamu az ellentmondásaival együtt (pl. kilakoltat/szerződés köti, ezért nem rakhat ki) vagy tényleg simán csak hülye vagy...

tegnap 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
74%
A szerződésben az van hogy karbantartod,blnem az hogy felújítod. Te voltál az egyetlen balek szerintem a tömbben aki rábólintott és most a főbérlő rájött hogy kigogott egy idiótát. Tudod mit tehet ha nem újítasz fel? Semmit,kihívod a rendőrséget ő meg kiröhögi a főbérlőt és ennyi. Mindig van olcsóbb lakás, így a szerződés lejártáig tudsz lakást keresni.
tegnap 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%
Lakásfelújítás nem a te dolgod. Mi a főbérlővel azt is beleírtuk a szerződésbe, hogy a lakás mivel van felszerelve. Ennek értelmében bár a beköltözésemkor éppen nem volt mosógép, mert már selejtnek tartották az előzőt, amint kinéztem egy nekem is megfelelő és szerelők szerint tartós típust, utalta is az árát, és megköszönte, hogy intézem a megrendelését és beszerelését.
tegnap 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják előttem a karbantartás nem felújítást jelent..érdekes amúgy hogy körülötted minden ilyen kacifantos.
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
A főbérlőd dugja a tesódat csak szólok jobb lesz ha megadod a pénzt. Minek kérsz kölcsön ha nem adod meg. Ha az én tesóm lennél szájon is csapkodnálak.
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kidobnak a lakásból mert nem tudod fenntartani.

Tesódtól is pénzt kéregetsz, mert képtelen vagy beostani a pénzedet.


Én is visszakérném, és pont nem érdekelne a nyűgöd. Tartozol, add meg, pont.

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!