Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm miért azt várja hogy...

Tesóm miért azt várja hogy akkor adjak meg tartozást mikor engem ki akarnak rakni a lakásbol ha nem fizetek most, es mikor mondtam hogy jövőhónapban megadom?

Figyelt kérdés

Mi visz erre rá egy olyan embert aki tele van milliókkal, jól áll, párja van tehát nem arról van szó hogy élethalál kell neki pénz?


És olyanokat ír hogy őt nem érdekli a lakás. (Nem érdekli ha utcára kerülök)


Mitől ilyen egy ember?



tegnapelőtt 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
7 bocs de nem is fizet itt semmit a tesom.
tegnapelőtt 21:19
 12/69 A kérdező kommentje:
10 különben kiraknak. A főberlő dirigál nem én.
tegnapelőtt 21:19
 13/69 anonim ***** válasza:
98%
A főbérlőnek mázlija van akkora balekkal mint te
tegnapelőtt 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
Igen az. Látja mindenki. Kihasználja hogy piaci áron viszont nem tudok masik lakást bérelni. A bojlerre mivel azt torveny szabalyozza hogy neki kellett volna állnia annyit mondott pereljen nyugodtan hehe
tegnapelőtt 21:21
 15/69 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a bojler cserével kapcsolatos számlákon a te neved szerepel?
tegnapelőtt 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:
Igen simán elŵtettem.
tegnapelőtt 21:24
 17/69 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy szerepel. Számla sincs róla. Okosba ment.
tegnapelőtt 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

Kié szerepelne?

A garancialevél is itt van. Ki más fizette volna ki?

Vmi angyal?

tegnapelőtt 21:25
 19/69 anonim ***** válasza:
98%

A szerződésben a piaci ár alatti ár szerepel? Tehát az, amit fizetsz? És cserébe szóbeli megállapodás szerint fizeted a bojlercserét meg csináltatod a felújításokat? És így olcsóbban jössz ki, mintha piaci áron bérelnél egy olyan lakást, amibe nem fektetnél semennyit?

Még ha így is van, tényleg jó nagy balek vagy. A főbérlő bármikor kirakhat, és de jó, megvan a bojlercsere, megvannak a felújítások.

tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

Azert vagyok balek mert nem tudok piaci áron lakast bérelni. Kenyszerbol van piaci ár alatti lakbéres lakás bérelve vállalva azt hogy karbantartom. Amit évente ellenőriz is.


Csak épp ez évben elkezdett szivatni. Pl elmondta miket csinaltassak meg, furdo konyha festés, konyhaszekreny ajto ilyenek. Megcsináltattam ellenorizte, es azzal a lendülettel rámvert még több munkát!


Mert megteheti. Mert szemét volt. Mert most ez neki jólesett. Mert en nem tok mit csinálni.


De ezzel nem vagyok elorebb.

Ki lesz minden fizetve.


Csak hogy dolgozzam en ezt fel aztán hogy ki akartak raknj utcára. Emberek egy embert.

tegnapelőtt 21:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!