Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm miért azt várja hogy...

Tesóm miért azt várja hogy akkor adjak meg tartozást mikor engem ki akarnak rakni a lakásbol ha nem fizetek most, es mikor mondtam hogy jövőhónapban megadom?

Figyelt kérdés

Mi visz erre rá egy olyan embert aki tele van milliókkal, jól áll, párja van tehát nem arról van szó hogy élethalál kell neki pénz?


És olyanokat ír hogy őt nem érdekli a lakás. (Nem érdekli ha utcára kerülök)


Mitől ilyen egy ember?



tegnapelőtt 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

A szerzodes teljesen tiszta.

Az az ar van rajta amit fizetek. Es le van fektetve hogy karbantartom. A lakashoz tartozo egysegek karbantartasat meg torveny szabalyozza az a foberlo felelőssége.


Amit ő megszegett.

tegnapelőtt 21:32
 22/69 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress egy ügyvédet és kérdezd meg, tehetsz-e valamit.
tegnapelőtt 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:

Mondta is hogy perelhetem ezen röhögött.


Azaz jarjak bíroságra tárgyalasra (a munkahelyem nem arról híres hogy elenged állandoan)keressek ugyvédet hogy aztán? Aztán mi lesz?


Azzal nyelette le velem az egészet hogy ezért is tartja alacsonyabban a lakbért. Tehat zsarolt is hogy simán emel ha akar akkor..

tegnapelőtt 21:37
 24/69 A kérdező kommentje:
Tehát ha neki fizetnie kell, ráveri a lakbérre.
tegnapelőtt 21:38
 25/69 A kérdező kommentje:

De ebben már a munkahelyem is benne van amúgy. Már ők is kezdtek megmozdulni(az igazgató), ha rendben lesz a szerződés kifizetve minden, ennek lesznek további következményei.


Csak először helyre kéne állnom.

tegnapelőtt 21:41
 26/69 anonim ***** válasza:
95%

Akkor keress jobban fizető állást, kiegészítő munkát, bármit, és szedd össze magad anyagilag annyira, hogy tudj egy rendes lakást bérelni.

Ha pedig mindenre csak a kifogásokkal jössz, akkor szenvedj tovább az aljas főbérlőd miatt, tartozz a tesódnak, mérgelődj. Vagy mégis mit szeretnél ezek után, mit írjunk?

tegnapelőtt 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
98%
Miért, mi köze a munkahelyednek a főbérlődhöz?
tegnapelőtt 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
96%
Tehát előre tudtad, így is tervezted, hogy most nem adod meg a tesódnak a tartozásodat, mert épp egy másik, talán gazdagabb milliomosnak újítod fel a lakását és emiatt még a lakbérrel is elmaradsz. Ilyen a testvéri szeretet és a felelős gazdálkodás!
tegnapelőtt 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy, az a tesód pénze, add oda neki. Mi is olyanoknak nem adunk kölcsön, akik nem hajlandóak visszaadni a pénzt, ahogy tudják, hiába családtag. Nem kell a másikat kihasználni, csakmert van pénze.
tegnapelőtt 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:

A munkahelyem úgy kerult a kŵpbw hogy a szerelők meg ezek nem tudnak kijönni vagy ígérik es nem jonnek aztán mivel határidő surgetett inkább rámondtam már azt hogy oké legyen akkor munkaidőben ha csak akkor tudnak jonni.

Elkre szóltam meloban hogy másnap kések letúlórátnám. A csopvez bólintott rá.

Csak epp másnap az igazgato le akarta szedni a fejem is. Hogy en ezt hogy kŵpzelem meg mindenkinek vannak gondjai mégiy betud jönni a munkába!

Erre en azt mondtam hirtelen jó de mást nem akarnak épp kilakoltatni...

Itt átváltott kerdezni kezdett. Elmondtam a sztorit. Erre kiadra az ukázt a csopveznek is hogykézbe veszik ezt akkor jogi úton csak épp "hátszéllel" csendben.

Ott meg el lett mondva hogy első az hogy lakás legyen felujitva elfogadva tartozas ne legyen.


29 Tesom tudja az egészet! Tudja hogy októberben kapok pénzt és utalok! Mjnek forgatsz ki? De erre elkezdte MOST kérni.

tegnapelőtt 21:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!