Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm miért azt várja hogy...

Tesóm miért azt várja hogy akkor adjak meg tartozást mikor engem ki akarnak rakni a lakásbol ha nem fizetek most, es mikor mondtam hogy jövőhónapban megadom?

Figyelt kérdés

Mi visz erre rá egy olyan embert aki tele van milliókkal, jól áll, párja van tehát nem arról van szó hogy élethalál kell neki pénz?


És olyanokat ír hogy őt nem érdekli a lakás. (Nem érdekli ha utcára kerülök)


Mitől ilyen egy ember?



tegnapelőtt 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, ez nekem nagyon úgy néz ki, hogy a főbérlőd fel fogja veled újíttatni a lakást és utána kirak. Nem fektetek munkát és pénzt valamibe, ami nem az enyém és amit gond esetén esélytelen visszakapni, ez alap lenne. Ő zsarol, mert félsz tőle, mert úgy gondolja ki vagy neki szolgáltatva. Ha teljes lakást akarsz bérelni, ez lehet így is van. Szoba bérlés nem opció? Igaz, hogy alkalmazkodni kell, de viszont sokkal olcsóbb, kevésbé kiszolgáltatott helyzet, talán félrerakni is lehet mellette, hogy ne keljen kölcsön ahányszor elromlik valami.
tegnapelőtt 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:

Soha életemben nem tartoztam tesomnak! Meg amugy testvér!


Lesz.rnám ha vki itt behajtot játszik de testvér amikor ki akarnak lakoltatni?

tegnapelőtt 21:54
 33/69 A kérdező kommentje:

32 nem rak ki. Köti a szerződés. Es utána következmenye lesz ennek hogy ne szórakozhasson így. Az igazgató csopvez meg ezekkel egyeztetve.


Ez a lakás meg jóformán egy szoba. Irto minigarzon.

tegnapelőtt 21:55
 34/69 anonim ***** válasza:
93%
Hol, mennyit fizetsz?
tegnapelőtt 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
93%

Igazából teljesen mindegy,hogy te az albérleteddel hogy állsz. Ez is egy gond a sok közül,ami az embereknek meg kell oldaniuk. Valaki emiatt van rossz helyzetben,van aki a munkáját veszítette el,és vannak olyanok is,akik pl egy beteg családtag miatt nem tudnak dolgozni. De még sorolhatnám! Viszont mindezek ellenére a tesód is egy ember,aki eszik,iszik,rezsit fizet,tankol,stb,stb..tehát neki is szüksége lenne a pénzére,amit kölcsön adott.

Az, meg hogy te nem ilyen testvér lennél,mert te nem kölcsön adnál,hát inkább hagyjuk. Ha te szenvednél meg azért a pénzért,ezt másképp gondolnád,hidd el. Először érd el azt a szintet,hogy legyen miből kölcsön adnod,aztán utána mondd a tesódnak,hogy tessék itt van,nem kell visszadni.

tegnapelőtt 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

Írtam hogy tesómnak nem szükségből kell a pénz.

Es en számtalanszor segítettem pl mamán is, ezek mellett is, hogy nem kérem!

Nálam a család teljesen mást jelent.

tegnapelőtt 22:40
 37/69 A kérdező kommentje:
Es undiríto ez a felvetés is segitségnél hogy mert ugyan te mit adsz ha segitenek.
tegnapelőtt 22:43
 38/69 A kérdező kommentje:
Bakker mit ad az etiop ha segítik? Hogy lehet így gondolkodni is?
tegnapelőtt 22:44
 39/69 anonim ***** válasza:
95%

Egészen biztos, hogy a munkahelyed nem fog a magánügyeidben segíteni, miért tennék? Az is biztos, hogy bérelhetnél egy szobát abból a pénzből, amit a lakbérre + a felújításra költesz. De te zagyválsz mindenkinek összevissza, ebből már biztos mindenkinek elege van. Most is mi ez az etióp utalás? Mert szerinted te etióp vagy, akinek csak adni kell, de ő nem adhat vissza semmit? Az etiópok nem komfortos minigarzon bérleményt újítgatnak saját zsebből.


Legalább keress rá a neten, hogy mennyi egy szobabérlet vagy munkásszálló a környéken, és hagyd ott a felújítós minigarzont. Tesódnak meg add meg a pénzt, amilyen gyorsan csak tudod.

tegnapelőtt 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

Már eddig is segítettek. sajnálom biztos mást szeretnél hallani.


A segitséget vki itt uzletnek akarta kiforgatni.


Béreltem már szobát kiderult alkohilista lakótarsam tanulni se tudtam tőle de aludni sem. Állandoan vándoroltam mint a vándorc.gányok. igy nem lehet élni.

tegnapelőtt 23:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!