Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm miért azt várja hogy...

Tesóm miért azt várja hogy akkor adjak meg tartozást mikor engem ki akarnak rakni a lakásbol ha nem fizetek most, es mikor mondtam hogy jövőhónapban megadom?

Figyelt kérdés

Mi visz erre rá egy olyan embert aki tele van milliókkal, jól áll, párja van tehát nem arról van szó hogy élethalál kell neki pénz?


És olyanokat ír hogy őt nem érdekli a lakás. (Nem érdekli ha utcára kerülök)


Mitől ilyen egy ember?



tegnapelőtt 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
94%
Jól ismer téged. A lakásból se azért akarnak kirakni, mert megbízható bérlő lennél. Jövő hónapban is kell bérleti díjat fizetni. A tesód sose látja viszont a pénzét, ha nem noszogat miatta. Annyi meg talán mégsincs neki, hogy legyintsen rá.
tegnapelőtt 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy, mennyivel tartozol és mióta, és mennyi ideje ígérgeted, hogy megadod, és aztán mégse. Ha meg jövő hónapban sem lesz pénzed, akkor ugyanez lesz a válaszod neki? A tesódnak is lehet szüksége pont arra a pénzre, és tökmindegy, hogy élet-halál kérdése-e, ha nem adod meg akkorra, amikorra ígérted, sőt, még neked áll feljebb, akkor megbízhatatlan vagy, aki nem érdemel tőle segítséget. Ha nem tudod saját zsebből kifizetni, kérj kölcsön mástól, vagy oldd meg ahogy tudod.

Volt ilyen ismerősöm, tartozott nekem, nem adta vissza első, második határidőre sem, és amikor kérni merészeltem, még én lettem a bunkó, mert mégis mit képzelek, én biztosan nem vagyok megszorulva, miért nem ér rá.

Ugyanezt csinálta másokkal is, ezért egy idő után senki nem adott neki kölcsön. Ebből is csak azt tudta levonni, hogy milyen szemetek az emberek.

tegnapelőtt 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
94%
És mitől olyan egy ember, hogy tartozásai vannak, albérletet nem bír fizetni és még neki áll feljebb?
tegnapelőtt 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Fu ezek a valaszok.

Ha jól ismerne nem tenne ilyet velem.

A lakás is mindig fizetve van csak most kŵsek és pont most volt felújítás amit en finansziroztam és rengeteget tettem már a lakásba. Sajat költsegen bojler csere miegyebek.

Abba se fizetett semmit a főbérlő, miközben törveny szerint neki kellett volna állnia.

tegnapelőtt 21:05
 5/69 A kérdező kommentje:

Az alberlet felújítása miatt nem maradt mist lakbérre! De engedték hogy nem baj ha kések most. Azt most kell kifizetni.

Tesomnak a tartozas is ez miatt lett most. Juliusban (jul lakber plusz felujitas sok volt ez miatt augusztusi lakber csúszott át szeptemberre)


Es mondtam oktoberben küldöm. Es soha életemben nem volt olyan hogy tesomnak ne adnek meg semmit!


Sőt forditott esetben en segiteném a saját testvéremet nem kölcsönnel. En nem hagynám ezt.

De ha ö csak kölcsön is ad akkor miért ilyen hogy akkor ugrál rajta amikor nekem a lakbert kell kifizetni kulonben azonnali hatallyal megszunik a szerzodesem?

tegnapelőtt 21:09
 6/69 anonim ***** válasza:
98%
Miért is költesz egy lakás felújítására, ami nem a tiéd?
tegnapelőtt 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de a tesódnak nem kötelessége fizetni a hülyeségedet. Ha fizetsz valamiért, amiért nem neked kellene, akkor hülye vagy, legalábbis, ha nem pár száz forintról van szó.
tegnapelőtt 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Különben felrobban a gázbojler vele meg én. Csak ezért..
tegnapelőtt 21:15
 9/69 A kérdező kommentje:

A többi felujítasi munkalatot meg elvárja cserébe a piaci ár alatti lakbér miatt.

Es most kötött bele apro hibákba es rámvert egy rakat munkát. Csak ugy mert megteheti.

tegnapelőtt 21:16
 10/69 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nem érted a kérdést. A gázbojler egy csere, okés. De a felújítás, miegyebek az nem csak annyi. És még mindig a te problémád, hogy nem tudsz fontossági sorrendet. Gázbojler oké, pipa. A többi minek, ha nincs rávaló és nem is a tiéd?
tegnapelőtt 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!