Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudom elfogadni más...

Miért nem tudom elfogadni más gyermekét?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt van egy 4 éves fia. Nem miattam szakítottak a szülei, 4 hónapig voltak együtt amikor megszületett. Már a kapcsolatunk elején ez nekem gondot okozott ,hogy így csomaggal kell e nekem. Megismertem és úgy döntöttem,hogy belevágok. Most ide költözött hozzám és így, két hetente szombaton és vasárnap ide hozza. Lehet én vagyok szigorú de nem értem egy gyereknek miért nem lehet megérteni ,hogy mit nem szabad. A játékokat direkt eltöri. Most beteg volt mindent tele köhögött , tüszögött direkt hiába mondtuk ,hogy tegye a szájja elé a kezét. Éjszaka fél 1 kor ordított , hogy azonnal mese kell. A telefont akarja mindig ,hogy játszon rajta. Csak én mászom a falra a viselkedésétől vagy tényleg nem rendes viselkedés?
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
47%

Rohadt kurwa unalmas, hogy minden nap van olyan kérdés, ahol az új pic$a sérelmezi, hogy a pasasnak van egy gyereke, persze mindnél az a világ legrosszabb, legneveletlenebb gyereke, és az ex meg pénzéhes, meg persze a pasas fedezi a gyerek összes kiadását. A gyerek hol 3, hol 4, hol 5, 6 éves, de a sztori mindig ugyanaz... Itt valami nem stimmel, főleg, hogy a való életben nem ezt látom.

De nektek kellett tengerpart, nyaraljatok...

2018. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:
Tudod utolsó nagyon sok ilyen kapcsolat van. Csak kifelé nem mutatjuk, a környezet nem látja. Nem tudta megfegyelmezni ezért nem hozta el húsvétkor idáig jutottunk. Az anya se vitte magával.
2018. ápr. 4. 13:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!