Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudom elfogadni más...

Miért nem tudom elfogadni más gyermekét?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt van egy 4 éves fia. Nem miattam szakítottak a szülei, 4 hónapig voltak együtt amikor megszületett. Már a kapcsolatunk elején ez nekem gondot okozott ,hogy így csomaggal kell e nekem. Megismertem és úgy döntöttem,hogy belevágok. Most ide költözött hozzám és így, két hetente szombaton és vasárnap ide hozza. Lehet én vagyok szigorú de nem értem egy gyereknek miért nem lehet megérteni ,hogy mit nem szabad. A játékokat direkt eltöri. Most beteg volt mindent tele köhögött , tüszögött direkt hiába mondtuk ,hogy tegye a szájja elé a kezét. Éjszaka fél 1 kor ordított , hogy azonnal mese kell. A telefont akarja mindig ,hogy játszon rajta. Csak én mászom a falra a viselkedésétől vagy tényleg nem rendes viselkedés?
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem szabad belemenni olyan kapcsolatba ahol gyerek van és tudod magadról, hogy nem viselnéd el. Mindenki rosszul jár.
2018. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
87%
Még most keress mást sürgősen
2018. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
83%
Ezért nem kell csomagos társ.
2018. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Tudta párom ,hogy én a gyerek miatt gondolkodom a kapcsolatunkon. Utána mégis belementem. De most ide jön és ilyeneket csinál én nem tudok jópofizni. Rá sem szólok. De egész hétvégén feszült voltam.
2018. márc. 19. 12:18
 5/62 anonim ***** válasza:
95%
Ezért mondom, hogy nem éri meg és mindenkinek rossz. Neked rossz, mert feszült vagy és ideges, a gyereknek rossz mert nyilván nem egy nyugodt, szerető környezetben vagy, apunak is rossz, az előbbiek miatt. Nincs értelme folytatni.
2018. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
60%
Amugy meg az h a gyereke egy kretén neveletlen akarnok, mutatja h a közössel is igy lesz majd,hagyd ott.
2018. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts vele, és legközelebb NE gyerek össze gyerekes pasival, ha tudod, hogy nem viseled el a "hozományt".
2018. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
83%
Tapasztalat nélkül egy félig idegen gyerekkel nehéz. Nem tudod, mi a korához mérten elfogadható és mi az, amit nem szabad tolerálni. Nincsen "eszköztárad" a fegyelmezésre. Ha az anyukával megmaradt egy egészséges jó kapcsolat, akkor hívjátok meg egy délutánra és kérjétek meg, hogy mondja el, otthon mik a szabályok, és mik a szankciók. Amiből otthon ért, abból nálatok is fog. És a következetesség neki is csak jót tesz.
2018. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
54%

Két dolog érdekelne.

1, Ha te maradnál egyedül 1 vagy 2 gyerekkel, te mit gondolnál arról, ha ezért mindenki elutasítana.

2, Milyen szerelem ez, ahol egy gyerek ekkora probléma.

Én 3 gyerekes nőt bevállaltam, igaz ő is az én kettőmet. 30 éve együtt vagyunk.

2018. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
52%

Egyáltalán nem normális a gyerek viselkedése, engem is idegesítene.

Párod ilyenkor mit szól, próbálja nevelni?

2018. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!