Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudom elfogadni más...

Miért nem tudom elfogadni más gyermekét?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt van egy 4 éves fia. Nem miattam szakítottak a szülei, 4 hónapig voltak együtt amikor megszületett. Már a kapcsolatunk elején ez nekem gondot okozott ,hogy így csomaggal kell e nekem. Megismertem és úgy döntöttem,hogy belevágok. Most ide költözött hozzám és így, két hetente szombaton és vasárnap ide hozza. Lehet én vagyok szigorú de nem értem egy gyereknek miért nem lehet megérteni ,hogy mit nem szabad. A játékokat direkt eltöri. Most beteg volt mindent tele köhögött , tüszögött direkt hiába mondtuk ,hogy tegye a szájja elé a kezét. Éjszaka fél 1 kor ordított , hogy azonnal mese kell. A telefont akarja mindig ,hogy játszon rajta. Csak én mászom a falra a viselkedésétől vagy tényleg nem rendes viselkedés?
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
28%

Csak merem remélni, hogy hazudod kérdező, hogy óvónő vagy. Egy óvónő nem tesz fel így egy kérdést, hogy utálja a "más gyerekét" - hisz egész nap mások gyerekét NEVELI.

Ha ennyire nem tudsz egy beteg gyerekkel bánni, egy 4 évessel együtt lenni, még azt is megkérdőjelezem, hogy egyáltalán nő vagy? Vagy csak anatómiailag vagy az.

2018. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

És ha párod magához venné a gyereket???

Így is mindent ő fizet. A bíróságra mehetne, hogy kéri a felügyeleti jogot, mert nála jobb helyen lenne. És akkor nem lenne anya, aki befolyásolja, hanem lehetne nevelni, és a gyereknek is jobb lenne végre egy stabil jó helyen élni, nem pedig mindig más cibálja ide-oda.


Lehet, anyuka is meglepődne...

2018. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Az anyósomnál lakott eddig és így minden délután,hétvégén vele volt a gyerek. De most ide jön haza és 2 hetente ide hozza. Lehet hogy az lenne a legjobb ha mi nevelnénk mert akkor tudnánk. De én nem biztos ,hogy kibírom.
2018. márc. 20. 10:07
 44/62 anonim ***** válasza:
84%

Szóval van egy kisgyerek, akit az anyja jó magasról lesz*r, és van egy apja, akin érződik, hogy púp a hátán, meg annak a nője, aki utálja, majd ott van a nagymama akitől talán kap az a szerencsétlen kicsi szeretetet, figyelmet, mert senki mástól nem, de az persze nem ugyanaz.


Te meg meglepődsz azon, hogy ilyen a gyerek? Egy kivert kóbor kutya több gondoskodást kap a járókelőktől, mint ez a gyerek.


Ha anyuka meg ennyire nem foglalkozik a gyerek testi és szellemi fejlődésével, akkor kérvényezni kell apukának, hogy ő nevelje, mert legalább ott a nagyi és apuka, akik azért egy kicsit jobban foglalkoznak vele, mint az anyja.

Ha meg apuka nem akarja megmenteni a fiát és felvállalni ezt a kötelezettséget, (habár így is, úgy is náluk van, szóval nagy különbség nem történne lakhatás terén), akkor egy agresszív, lelki nyomorék lesz a kiskölyökből, aki vagy túladagolásban fog elhullani, vagy a sitten.


Erre itt vagy te, mint gyermekgondozó, látod, hogy milyen szerencsétlen a gyerek sorsa (ezt egy laikus is látja), erre még te is elvered rajta a port ahelyett, hogy megpróbálnád felkarolni, ha már az apjával vagy, hogy legalább te legyél egy normális pont a kicsi életében. Ha meg ezt nem akarod, akkor pakolj, mert a kicsinek nincs szüksége egy sokadik emberre, aki utálja.

2018. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
47%
A nő nem a gyerektől lesz nő. A meddő akkor nem nő? Tudom társat se érdemel sőt lőjük is a dunába. :(
2018. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
76%
45 nem attól lesz nő, hogy gyereke van, de ha így beszél valakiről, és viselkedik egy másik emberrel - aki ráadásul még kiszolgáltatott korban van a felnőtteknek - az nemek alatti, sőt ember alatti lény. Társadalomban élünk, egymással kapcsolatban vagyunk - akkor is így van ez, ha nincs saját szülötte valakinek.
2018. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi de más gyerekét nem kell tutujgatni senkinek,szeretni se kell,csak mert társadalom van,nem mindenki kedveli amugy a hisztis akarnokokat,épp elég ha otthon tutujgatják őket és elkényeztetett kiskirályokat csinálnak belőlük...
2018. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Páromnak is nehéz mert ő nem akarta főleg nem így,hogy anyuka fűvel fával. Együtt próbálták nevelni 4 hónapig. Ő nem tudott nőként tekinteni rá azért amit tett. Én nem tudok anya lenni. Nincs gyerekem de nem tudnám elképzelni,hogy soha ne legyen velem hétvégén. Ha 9 hónapig bennem növekedett. Itt a kisfiú amikor 4 hónapos volt is minden délután a mamánál volt és minden hétvégén. Pedig olyan kis korban az anyára van szüksége.
2018. márc. 20. 14:08
 49/62 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen nőnek a gyerek eszköz,nagyon sok nő érdekből esik teherbe,más meg meddő. :(
2018. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Akkor ne én meg a párom legyünk nem emberek hanem állatok. Mert akkor aki ilyen helyzetben hoz egy férfit az mi? De még ha törődne a gyerekkel.
2018. márc. 20. 15:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!