Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudom elfogadni más...

Miért nem tudom elfogadni más gyermekét?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt van egy 4 éves fia. Nem miattam szakítottak a szülei, 4 hónapig voltak együtt amikor megszületett. Már a kapcsolatunk elején ez nekem gondot okozott ,hogy így csomaggal kell e nekem. Megismertem és úgy döntöttem,hogy belevágok. Most ide költözött hozzám és így, két hetente szombaton és vasárnap ide hozza. Lehet én vagyok szigorú de nem értem egy gyereknek miért nem lehet megérteni ,hogy mit nem szabad. A játékokat direkt eltöri. Most beteg volt mindent tele köhögött , tüszögött direkt hiába mondtuk ,hogy tegye a szájja elé a kezét. Éjszaka fél 1 kor ordított , hogy azonnal mese kell. A telefont akarja mindig ,hogy játszon rajta. Csak én mászom a falra a viselkedésétől vagy tényleg nem rendes viselkedés?
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
31%
Utána olvastam hogy óvónő vagy....ez nagyon gáz. Nem bíznék rád gyereket az tuti. Lehet pályát kéne változtatnod, mert ez amit irtal, ez még semmi. Nem tudod milyen az igazi "rosszaság".
2018. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
Nem csak ezekkel van a baj. Oviba sem jól viselkedik. Direkt szétönti a levest. Nem tud leülni a székre térdel....
2018. márc. 19. 18:31
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ismerős gyereke 4 évesen sem szobatiszta,pelenkázzák,v Okos Anyos kiviszi a kertbe,mert képes a szőnyegre ... Döbbenet,szülők meg ráhagyják,addig sincs macera. Nem lennék az ovónénik és tanitónénik helyébe az ilyen csőcselék gyerekekkel.
2018. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
Igen lehet nem az övé. De én nem mondom ,hogy csináltasson apaságit ez az ő dolga. Szedte a bogyót mégis gyerek el és azóta mindent az apjának kell fizetni. Az anya meg a gyerekkel sincs. Én ezt látom. Egyáltalán nincs nevelve.
2018. márc. 19. 18:36
 35/62 A kérdező kommentje:
Erre ,hogy képes a szőnyegre ő 4 hétvégén volt itt és rá pisilt. Reggel felkelt ott volt mellette a bili és nem abba hanem a szőnyegre. Ugye az ágyon van gumi lepedő az miatt is ordított mert ráöntötte a vizet és nem lett olyan a matrac és neki az nem kell az ágyra.
2018. márc. 19. 18:40
 36/62 anonim ***** válasza:
67%
Tuti h nem az övé csak a másik csoro igy a párodat pumpolják az eszköz gyereket meg le is szarják,az gondolom megélhetésből kelett. Szegény gyerek. És hány ilyen van hála a csoknak cspnek gyesnek anyám kinjának.. Nem kéne pénzelni a szülést,mindjárt csak az értelmiségi szülne ahol van is miből felnevelni nem a 8 általános panel proli. :(
2018. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Az anyukája dolgozik délután 4 órában takarít. Szüleinél élnek. A gyermek minden kiadáSát párom fizeti.De sajnos ha párom nem veszi meg az anya elnézi,hogy lázas de lázcsillapítót nem veszi meg. Kabátot se vett tél elején mellénybe járt a gyerek.
2018. márc. 19. 20:32
 38/62 anonim ***** válasza:
96%

A kis gyerekek zöme ilyen a másik szülő új párjával,direkte próbálják kiidegelni az új "anyukát/apukát".


Azért a gyerekek is tudnak "genyók" lenni,sőt,ők a leginkább,hála annak,hogy még az ő szociális gátjuk igen kezdetleges.


Na,ezért nem kezdenék 30 éves korom alatt gyerekes csávóval,maximum egy románc erejéig.

2018. márc. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
Én mondhatom neki,hogy menjen innen, mert én nem bírom. Amikor ide költözött is egy hétig gondolkoztam mi legyen. Ő azt mondta az nem élet ,hogy az anyukájával neveli a gyereket amikor a gyerek anya meg éli a saját életét. Ide jött de a nagyi azt mondta,oda nem mehet vissza. Nem tudom mit tegyek.
2018. márc. 20. 05:51
 40/62 anonim ***** válasza:
79%

Tehát az ex az anyósodnál lakik, vagy félrértettem valamit?

Miért nem áll a sarkára a párod? Lehet az a bajuk, hogy te lettél neki. A gyerekkel is elsősorban a barátodnak kellene foglalkozni, ő az apja, lehet direkt oltogatják otthon, hogy idegesítsen. Ha együtt akartok maradni össze kell fognotok, a gyerekkel kapcsolatban is. Egyébként megértelek az én férjemnek is így fogant meg a gyereke. Bár ő azt mondta, hogy nem felejtette el bevenni a gyógyszert, hanem nem hatott rá 😁. Aztán 1 éves volt a baba, mikor rajta kapta egy másikkal és kiderült, hogy hónapok óta k*rogatják. Lelépett, aztán mikor rájött, mit tett viszakozott volna, lehet nálatok is ez van.

2018. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!