Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves lány vagyok szeretnék...

17éves lány vagyok szeretnék elköltözni a barátomhoz ugyan is édesanyámmal nem vagyunk jóban. Megpróbáltam már hogy össze pakolom a cuccom ugyan is o mondta hogy szedjem és mennyek de nem engedett ha én elmegyek akkof rendőrökkel vissza hozathatnak?

Figyelt kérdés
Vagy valami mert utana olvastam sem ok sem a rendorok nem hozhatnak haza eroszakkal.Adjatok valami tanácsot. Gondolkodtam már hogy bemegyek a gyámhivatalba de akkor a testvéreimen is csattan a dolog.

2017. márc. 28. 18:15
 81/93 anonim ***** válasza:
4%
A testvéreiden amúgy most csattan a legjobban a dolog.Ne hagyd bent őket a szarba.A helyedben megvárnám a 18.szülinapom,addig dolgoznák,vennék egy lakást,majd átvenném a testvéreim gyámságát.
2017. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
86%

"A helyedben megvárnám a 18.szülinapom,addig dolgoznák,vennék egy lakást" - nekem is áruld el légyszi, hogy hol lehet 8-10 hónapi munkából lakást venni... ez szerintem itt mindenkit érdekelne...

(bocs, e te az előadott ötleteid alapján kb a 4 éves szinten vagy)

2017. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
11%
Na tudod kit hordjál te le,ki van 4 éves agyi szinten.Ha nincs önbecsülése és becsülete,akkor simán megkeresi akár 3 hónap alatt is.Inkább nem mondom milyen munkával.Ha szabadulni akar,megoldja.Egyébként meg jobb lesz,ha visszaveszel az arcodból,mert az semmit sem segít ezen a lányon.
2017. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
86%
Nem a saját magadból kellene kiindulni, amikor másoknak ajánlgatsz elfoglaltságot, azt gondolom...
2017. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
0%
Na elmehetsz te 64% a...:D Hagyd már abba,se ki nem kíváncsi rád.
2017. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
82%

Leszámítva a Kérdezőt, mondjuk... ld #61-#62.

De a te #81 és #83-ad minden határon túlmegy, tényleg. Mit képzelsz magadról? Hogy jössz ahhoz, hogy a Kérdezőnek a prostitúciót ajánlgasd? Süljön már le a bőr az arcodról...

2017. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
0%
..most tényleg oda menjen vissza ahol bántják? És ha a barátja megunja és ezért dobja..akkor mégis mi vár rá arra gondoltatok?..
2017. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam el, csak kb az ötödik valaszig. Ha ferjnel vagy, akkor en ugy tudom, hogy nem vihetnek vissza. Ha engedtek, hogy hozzamenj, akkor nem vihet el a rendőr a férjedtol. Keress diakmunkat, ne pénz nélkül menj el otthonról. Anyósod rendes, hogy segíteni akar. Mikor töltöd a 18at?

Amugy így is úgy is a tesoidon csattan, ha te nem leszel ott, akkor őket fogja verni mostmar. Addig, amíg szepen nem hagyjátok el sorban.

2021. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
100%

88-as válaszoló: 3 éves a kérdés, azóta már rég betöltötte a nagykorúságot a kérdező :-)

Kérdező, tényleg, mi lett végül Veled?

2021. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg három éves 🤣🤣 kicsit beneztem
2021. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!