Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves lány vagyok szeretnék...

17éves lány vagyok szeretnék elköltözni a barátomhoz ugyan is édesanyámmal nem vagyunk jóban. Megpróbáltam már hogy össze pakolom a cuccom ugyan is o mondta hogy szedjem és mennyek de nem engedett ha én elmegyek akkof rendőrökkel vissza hozathatnak?

Figyelt kérdés
Vagy valami mert utana olvastam sem ok sem a rendorok nem hozhatnak haza eroszakkal.Adjatok valami tanácsot. Gondolkodtam már hogy bemegyek a gyámhivatalba de akkor a testvéreimen is csattan a dolog.

2017. márc. 28. 18:15
 61/93 anonim ***** válasza:
83%
#60, ugyan nem erre lett írva, de ha az alapkérdést nézzük, miért, a jelenlegi helyzet jobb a Kérdezőnek? Vagy amit itt a válaszadók jó része mondott, azok biztosan jobbak a Kérdezőnek? Ezen kellene elgondolkodni... mert nekem úgy tűnik, hogy itt ideális megoldás nincs a palettán, a Kérdező anyja nem fog hirtelen megváltozni...
2017. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
12%
Ezért kellne első sorban a gyámügyhöz fordulni, ahelyett hogy összeköltözne egy olyan pasival akivel nyilván komoly gondok vannak : lásd, húsz évesen egy általánosból szabadult kislányra hajtott.
2017. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
78%
#62, abban mi lenne jó a KÉRDEZŐNEK? Mert ugye egyes - hagy ne minősítsem őket - válaszadók még azt is a szemére merték vetni, hogy miért magának akar jót...
2017. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 A kérdező kommentje:
Naaaa azert aljon mar meg a menet..:D az hogy en gyogyszert szedek az azert van mert anyam azt akarta hogy inkabb szedjem mint hogy terhes legyek jo en bele is mentem....a masik az hogy nem ismeritek a baratom hogy tudjatok hogy mit hogy gondol....a baratom teljes mertekben kiall es ki is allt mellettem eddig is...nem azert vagyok neki csak h kefelgessen kezdjuk ott...azert van velem mert szeret....tobb mint masfel eve egyutt vagyunk ...ne hogy mar ilyen hulyesegekkel gyertek nekem....es a szexben meg had tudjam.mar en hogy mi a jo😂
2017. márc. 29. 17:45
 65/93 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, szerintem sincs gond a kapcsolatoddal, az előző válaszadó nem tudom hol él, a középiskola végzősök (18-20) nem kis része a 15 év körüli elsősökkel szokott járni... nincs ebben semmi a világon...
2017. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 A kérdező kommentje:
Ezert is nem ertem.miert a kapcsolatomon vannak fent akadva...nem az volt a kerdes...de mind1 is ezt nem veyzem magamra :D
2017. márc. 29. 17:58
 67/93 anonim ***** válasza:
94%
OK:) És - már kérdeztem az előbb - mennyi van még a 18. szülinapodig, hány hónap?
2017. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 A kérdező kommentje:
10 honap
2017. márc. 29. 18:10
 69/93 anonim ***** válasza:
26%

"es a szexben meg had tudjam.mar en hogy mi a jo"


Ezt egy alig 17 éves "szájából" hallani...

van még hova fejlődni.

2017. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 A kérdező kommentje:
Persze lehet hogy van....de ahogy leirtak elottem mindenkinek mas ...nekem o volt az elso..ennyi...szerintem ehhez semmi koze senkinek
2017. márc. 29. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!