Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves lány vagyok szeretnék...

17éves lány vagyok szeretnék elköltözni a barátomhoz ugyan is édesanyámmal nem vagyunk jóban. Megpróbáltam már hogy össze pakolom a cuccom ugyan is o mondta hogy szedjem és mennyek de nem engedett ha én elmegyek akkof rendőrökkel vissza hozathatnak?

Figyelt kérdés
Vagy valami mert utana olvastam sem ok sem a rendorok nem hozhatnak haza eroszakkal.Adjatok valami tanácsot. Gondolkodtam már hogy bemegyek a gyámhivatalba de akkor a testvéreimen is csattan a dolog.

2017. márc. 28. 18:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
100%
Igen, visszavihetnek.
2017. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:
És ez biztos? És ha a gyámhivatalba megyek be és ott mondom hogy el akarok jönni??? Okot is kell mondanom? Hugomat és öcsémet féltem az egészben...ugyan is anyám rám van szállva fenyeget hogy tönkre tesz..és teljes mértékben kezdi elérni a célját..nem tudom mit tegyek
2017. márc. 28. 18:19
 3/93 anonim ***** válasza:
91%
Mivel kiskorú vagy.
2017. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
76%
Igen visszavitethet. De miből akarsz élni? Vagy úgy gondoltad odatelepedsz a pasid nyakára és majd ő eltart?
2017. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
100%

Az nem úgy megy, hogy bemész, és akkor elengednek. Először is nyomós oka kell, hogy legyen, másrészt kell valaki, aki hivatalosan is gondoskodik rólad, mivel kiskorú vagy.


Amúgy de, hazavihetnek erőszakkal 18 alatt.

2017. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:
Anyósom utána kérdezett igazából ennek a dolognak a gyámhivatalba...és azt Mondták neki hogy en eljöhetek de utana ha a szüleim utánam jönnek akkor eljárásra kerülhet az ügy....de ezért nem merek bemenni a gyám ügyre sem ugyan is akkor hugomékkal is ki***szok de már nem tudom ezt elviselni ugyan is üt....és egész nap ezt hallgatom hogy tönkre tesz és hogy a barátomtól is elválaszt...igazábol anyós is bele eggyezne hogy en oda mennyek ...de mire beinditsuk ezeket az ugyeket hogy szuloi haz elhagyasa vagy akarmi addigra betoltom a 18at ugyan is tobb mint 1 ev ez az eljaras is
2017. márc. 28. 18:29
 7/93 anonim ***** válasza:
84%
Akkor semmi értelme az eljárásnak. Mi az, amit annyira nem bírsz elviselni otthon?
2017. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
77%
anyós? Azt nem írtad hogy már férjnél is vagy.
2017. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
83%
"anyósom" vicces kifejezés egy gyerektől. Gondolkodj el egy kicsit, ki leszel te az ő házukban? Senki, egy megtűrt kolonc, aki még magáról sem képes gondoskodni. És mit gondolsz mi lesz ha nem kellesz már a pasidnak? Ki kerül majd az utcára?
2017. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
39%
A pasidtól is elválaszt? Ez az az elviselhetetlenül nagy probléma?
2017. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!