Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves lány vagyok szeretnék...

17éves lány vagyok szeretnék elköltözni a barátomhoz ugyan is édesanyámmal nem vagyunk jóban. Megpróbáltam már hogy össze pakolom a cuccom ugyan is o mondta hogy szedjem és mennyek de nem engedett ha én elmegyek akkof rendőrökkel vissza hozathatnak?

Figyelt kérdés
Vagy valami mert utana olvastam sem ok sem a rendorok nem hozhatnak haza eroszakkal.Adjatok valami tanácsot. Gondolkodtam már hogy bemegyek a gyámhivatalba de akkor a testvéreimen is csattan a dolog.

2017. márc. 28. 18:15
 21/93 anonim ***** válasza:
83%
A védelem az volna, ha az érdekükben szólnál az illetékes hatóságoknál, nem pedig otthagynád a kicsiket egyedül. Ha szerinted anyád nem alkalmas gyereknevelésre, akkor miért hagyod, hogy gyerekek legyenek vele??????
2017. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
43%
Itt ne várj jó indulatot az emberektől ezeknek csak megszületni volt nehéz. Az hogy te milyen helyzetben vagy fel sem tudják fogni csak okoskodni, kritizálni tudnak azzal a nagy jóindulatúságukkal. Ha betöltőtted a 16-ot akkor a rendőrök nem fognak haza vinni megkérdezik hogy te hol szeretnél lenni és ott is maradhatsz. Fogd meg magad pakolj össze aztán menj a barátodhoz. A rosszindulatú tudatlan és érzéketlen emberekkel meg nem kell foglalkozni.
2017. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim válasza:
47%

Úristrn! Már nem azért de az nem anya,aki üti a saját gyerekét,meg fenyegeti...engem sem érdekelne elköltöznék..csak valami közelebbi rokonokhoz,akik úgy kezelnek akár a gyereküket...mert nem azért de ha a barátodhoz mennél nem biztos hogy meg tudna védeni vagy el tudna tartani,ellenben a rokonaiddal...de persze ez csak egy jó tanács..remélem minél hamarabb sikerül elrendezned ezt az egészet..


Ne haragudj ha valami bántót írtam,csak hirtelen úgy éreztem muszáj írjak,mert egyből átéreztem a helyzetedet..van 1 személy az életünkben akivel eljátszották ugyanezt..😓😪😪😔😔😔 csak nehogy veled is rosszabb történjen...sok sikert!

És kitartást!

2017. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
77%
És akkor most már otthagynád hugodékat egyedül, most ár hadd üsse őket, mert megyek a pasimhoz? Ha annyira érdekelne a tesóid sorsa, mennél a gyámügyre bejelenteni, hogy mindhármótokat üt. És ég te mondod, hogy miattuk nem akarsz a gyámügyre menni. Ha anyád tényleg ilyen, amilyennek leírod, pont hogy most falazol neki, s igyekszel a saját segged menteni a xarból.
2017. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:

Hejj.....jolvan en nem allok le vitazni ha nem fogjatok fel a dolgokat normalisan...



Egyebkent nem bantottal meg koszonom szepen!!:)

2017. márc. 28. 19:09
 26/93 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen normális válaszokat kaptál. Beteg helyzet hogy 17 évesen a 25 éves csávódhoz akarsz költözni, akivel ráadásul már másfél éve együtt vagytok, azaz a jóember 23 évesen hajtott rá egy kis 14-15 éves libára...


Bemutatod az összes tipikus hibát, ahogy a hozzád hasonlók el szokták baxni az életüket.


Nyilván ez nem menti anyádat, csak sejteti hogy ez erősen csak az egyik oldala a sztorinak, és rólad is kiderülne néhány meredek dolog ha őt kerdeznénk.


Amúgy meg már nagy kislány vagy másfél éve legalább úgyhogy húzd el a csíkot a pasidhoz és oktasd ki a zsarukat is ha becsengetnek.

2017. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
67%
Okoskodsz, de nem válaszolsz a kérdésre: miért nem véded meg törvényes úton a testvéreidet? Mindjárt kiderül, hogy nincs is itt semmi verekedés, csak mehetnéked van már.
2017. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

Nem ....

Nem mehetnekem van...azert nem valaszoltam mert eppen mast csinaltam ;)

Itt nem.arrol van szo megint csak...hugom es ocsem nagyon anyasak....es igazabol amit vele csinal anyam vagy veluk csinal az nem.is veres csak meglegyintes....de en azt sem szoktam hagyni en mar azt nem viselem el ha neha felemeli a hangjukat veluk szenben....itt nem roluk van szo...a hugom a kedvenc..mindig is o volt..ocsem egesz nap a gepnel ul 4evesen:)

2017. márc. 28. 19:23
 29/93 anonim ***** válasza:
73%

Mit vártál? Itt a sok gyökér azt hiszi, mert anya valaki, akkor már rögtön azt jelenti, hogy alkalmas is az anyaságra és biztos, hogy minden a gyerek hibája.

De az, hogy majdnem 18 évesen egy 25 évessel vagy együtt és hogy oda is akarsz költözni, egyáltalán nem normális.

Az ilyen fiatalon kezdett kapcsolatok egyáltalán nem maradandóak és vagy te, vagy a srác, de lépni fogtok.

2017. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 A kérdező kommentje:
Hmmm...:/
2017. márc. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!