Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy másik osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy másik osztályban egy lány akit kinéztem mert egy bomba hogyan mondjam el neki hogy tetszik? Elmondjam? Hogyan érjem el a randit és egyéb mást. Ugyan abban a korosztályban van mint én szerintem.

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Mondd el neki is,hogy: Te egy bomba

csaj vagy,de nem várom meg amíg feldobja az.És húzzál el, mintha tényleg félnék tőle.Ez lehet hogy bejön jópofa.

2017. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Menj oda hozzá, és ismerkedjetek meg. Nem kell sietni sehova.

2017. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Várj egy kicsit, előbb-utóbb valaki hatástalanítja.

De ha te vagy a tűzszerész, te is próbálkozhatsz.

2017. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ő egy bomba?

Akkor hagyd békén, mi van, ha felrobban melletted?

Nem biztos, hogy túléled.


Viccet félretéve: Hány évesek vagytok? Milyen kapcsolatban vagytok? A csajnak van barátja?

Ennyi infót azért ne adj meg, mert akkor lehet tudunk segíteni is...

2017. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hova valosi vagy? Lehet h ismerlek nm cegledi vagy?
2017. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én gödi vagyok
2017. márc. 14. 06:55
 7/7 anonim válasza:

Atyaég.Egyszer egy fiú úgy próbált bókolni,hogy egy "bomba vagyok"...Nálam már ilyenkor elfogynak egy fiú esélyei,szóval szerintem hanyagolható.😂

Csak simán menj oda hozzá,beszélgess vele.Hívd meg a büfében valamire.Ha már eleget beszélgettetek,és a lányon nem látod,hogy a pokolra küldene,akkor kérdezd meg,hogy ha lesz kedve elmentek-e egyszer esetleg valahová.Innen már egyértelmű.

2018. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!