Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves lány vagyok szeretnék...

17éves lány vagyok szeretnék elköltözni a barátomhoz ugyan is édesanyámmal nem vagyunk jóban. Megpróbáltam már hogy össze pakolom a cuccom ugyan is o mondta hogy szedjem és mennyek de nem engedett ha én elmegyek akkof rendőrökkel vissza hozathatnak?

Figyelt kérdés
Vagy valami mert utana olvastam sem ok sem a rendorok nem hozhatnak haza eroszakkal.Adjatok valami tanácsot. Gondolkodtam már hogy bemegyek a gyámhivatalba de akkor a testvéreimen is csattan a dolog.

2017. márc. 28. 18:15
 11/93 A kérdező kommentje:

Nem nem a pasim nyakára akarok telepedni o szeretne hogy oda koltozzek...3honap es befejezem az iskolat juniusban vizsgazok utana birok mar menni dolgozni..anyosom is nagyon szeretne hogy oda koltozzek ..a baratom 25 eves...


Az a baj hogy anyam ram van szallva olyan szinten ossze vesztem vele hogy mar a baratom csaladjat ocsarolja ok nelkul mert nem ismeri oket...most akar a baratomtol elvalasztani mikor tobb mint masfel eve vagyunk egyutt szombaton mondta hogy pakoljak el innen...en ossze szedtem a cuccom es akartam menni akkor nem hagyta meg akart utni de nem hagytam az ota igy telnek a napok higy minden egyes nap elmondja hogy o engem tonkre tesz ott fog megrugni ahol a legjobban faj...es mar ezt nem birom tovabb igy...nevelo apammal hiaba beszeltem ot nem erdekli..

2017. márc. 28. 18:37
 12/93 anonim ***** válasza:
38%
Menj el a családsegítőbe anyukáddal, hátha egy közvetítő segítségével meg tudjátok beszélni a dolgokat.
2017. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
56%
Komoly probléma. Átlagos kamaszgondok.
2017. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
45%
Hát... törvény ide vagy oda, én sem repesnék ha a kiskorú gyerekem egy nyolc évvel idősebbel kavarna.
2017. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 A kérdező kommentje:
Itt nem arrol van szo de evek ota ezt kell elviselnem volt amikor eleg rendesen utott o is es nevelo apam is....kamaszgondok persze....csak az hogy nem merek kimenni a szobambol mert mar olyan dolgokkal dobalozik hogy az valami hihetetlen...fizessek a szamlakba mert itt lakhatok...es nem hiszem hogy tobb mint masfel ev utan kene megprobalni szetvalasztani minket...:)
2017. márc. 28. 18:46
 16/93 anonim ***** válasza:
48%

A csávód tud élni. Házhoz jön a szűk punci...


Én sem dijjaznám ha a lányom ezt csinálná.

Betöltöd a 18at aztán mehetsz amerre látsz. Csak egy tipp: a pasid anyja nem az anyósod. Irritáló meg olvasni is ahogy nagykislányt játszol.

2017. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
59%
Ja, hát ha ütött, akkor talán már régen jelezned kellett volna az iskolavédőnőnél, nem? A testvéreidet is üti, az meg nem zavar? Egy évbe már nem fogsz belehalni.
2017. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim válasza:
24%

Inkább békülj ki anyáddal. Nem sértésnek mondom, de anya csak egy van, NE akard elveszíteni.

Tudom a szülők nagyon idegesítőek néha, de szeretnek.

Félre kell tenni az egót és hagyni az egészet.

2017. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:
Hát ez már vicc.....sosem hagytam hogy a hugomékat meg usse ...egyszer sem.......mert akarhanyszor oket akarta bantani en alltam oda hogy ne....azt hittem kapok normalis valaszokat is..hat tevedtem :'D
2017. márc. 28. 18:52
 20/93 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj, itt természetesen nem kapaz normális választ. Szinte az összes válaszban megfigyelhető a jobbnál jobb komplexus, ez már évek óta így megy itt :)
2017. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!