Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves lány vagyok szeretnék...

17éves lány vagyok szeretnék elköltözni a barátomhoz ugyan is édesanyámmal nem vagyunk jóban. Megpróbáltam már hogy össze pakolom a cuccom ugyan is o mondta hogy szedjem és mennyek de nem engedett ha én elmegyek akkof rendőrökkel vissza hozathatnak?

Figyelt kérdés
Vagy valami mert utana olvastam sem ok sem a rendorok nem hozhatnak haza eroszakkal.Adjatok valami tanácsot. Gondolkodtam már hogy bemegyek a gyámhivatalba de akkor a testvéreimen is csattan a dolog.

2017. márc. 28. 18:15
 71/93 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, akkor a legközelebbi nagy balhénál dobd fel anyádnak, hogy vagy tudomásul veszi, hogy az időd döntő részét a párodnál töltöd (ne költözést mondj) vagy beadod a gyámügyre a "szülők által kijelölt tartózkodási hely megváltoztatása" című kérvényt, és akkor szépen idézésekre fog járni, meg környezettanulmányt köteles eltűrni, és biztos, hogy a testvéreid dolgában is ellenőrizgetni fogják... ez a két választása van - és hagyj neki pár nap gondolkodást.

Cc 90%, hogy - persze morgások és önsajnáltatások közt, de - le fog akadni rólad, kevéssé valószínű, hogy inkább hivatalokba rohangásszon a nagy semmiért... ő ugyanis ezen csak veszíthet, mert mire lemegy az ügy, leszel 18, és úgyis kénytelen lesz eltűrni a te döntésedet.

2017. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsod!!!:))) megfogadom!
2017. márc. 29. 18:30
 73/93 anonim ***** válasza:
15%

nnna, én is ezt mondtam mint utolsó.., az hogy meg a szexben ki hogy van kinek mi köze??? Nem sportág az :DD !! Ha szeretitek egymást, ha viszont csak menekülés otthonról akkor azért még ne nagyon kötelezd el szerintem magad.

Mondom úgy hogy én húsz évig éltem utána együtt ismétlem, 17 éves voltam, a fiunk most érettségizik :)))

2017. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
66%
Én a helyedben egy nyelvtantanárhoz költöznék.Aki nem tud írni 17 évesen,annak nem kellene felelősségteljes nagylányt játszani.
2017. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
79%
..az utolsó válasz biztosan nagyban hozzásegítette a problémái megoldásához ..:D
2017. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
25%
#74, nem szégyelled magad?
2017. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
76%

OFF

#76, van pár troll akiknek semmi se drága, majd' minden kérdésnél találkozom a nyomorulttal..! Minden hülyeséget megértek de az ilyet sose fogom, a szellemi nyomor legalja!

Azt nem tudom miért itt lopja a napot ahelyett hogy kapálni menne kb az a szint!!

2017. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
30%

"Nézd, akkor a legközelebbi nagy balhénál dobd fel anyádnak, hogy vagy tudomásul veszi, hogy az időd döntő részét a párodnál töltöd (ne költözést mondj) vagy beadod a gyámügyre a "szülők által kijelölt tartózkodási hely megváltoztatása" című kérvényt, és akkor szépen idézésekre fog járni, meg környezettanulmányt köteles eltűrni, és biztos, hogy a testvéreid dolgában is ellenőrizgetni fogják... ez a két választása van "

Esetleg még valami tipp hogy mivel próbálja zsarolni a szüleit csak mert ő csávózni akar?

2017. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, zavar, hogy én a kérdezőnek próbálok segíteni a problémájában? Szokatlan itt?
2017. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
27%
17 éves a lány és nem tud egy mondatot leírni.Hogyan tudná így ellátni magát?Csak élősködne a barátja anyján,akivel a végén úgy is szakítanak.Na akkor mi lesz?Nem lesz hova visszamenni.
2017. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!