Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves lány vagyok szeretnék...

17éves lány vagyok szeretnék elköltözni a barátomhoz ugyan is édesanyámmal nem vagyunk jóban. Megpróbáltam már hogy össze pakolom a cuccom ugyan is o mondta hogy szedjem és mennyek de nem engedett ha én elmegyek akkof rendőrökkel vissza hozathatnak?

Figyelt kérdés
Vagy valami mert utana olvastam sem ok sem a rendorok nem hozhatnak haza eroszakkal.Adjatok valami tanácsot. Gondolkodtam már hogy bemegyek a gyámhivatalba de akkor a testvéreimen is csattan a dolog.

2017. márc. 28. 18:15
 41/93 babyboom567 ***** válasza:
67%

Kiszolgáltatott helyzetbe fogsz kerülni,ha elköltözöl.Én nem tenném a helyedben.

Én anyám is állandóan veszekedett,stb,de tesómat sosem bántotta,neki minden szabad volt ő volt a kedvenc.Tesóm ezzel vissza is élt.

Aztán én elköltöztem,1 hét múlva sírva jött ,hogy anya veszekszik meg követelőzik, meg parancsolgat neki.És hogy segítsek mit csináljon,és hogy ne haragudjak, de már érti hogy mit csinált velem egész életemben.

Ha elmész,akkor anyád fusztrációja(amivel most téged kínoz), tesódidon csapódik.

Megkérdezted már egyszer is anyukádat,hogy vajon ő olyan életet él -e mint amit elképzelt magának?Vagy hogy milyen hibákat követett el az életében?Vagy mit csinálna másképp ha újrakezdené?Vagy hogy boldog -e?Vagy hogy mi az amit nagyon megbánt?

2017. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim válasza:
38%

Egy éved van még hátra, ezt bírd ki, utána biztosan odamész, ahová akarsz.


Egyébként nem tudom, miféle jogszabályok vannak. Tényleg meg lehet azt tenni, hogy egy majdnem felnőttkorú nőt erőszakkal visszavisznek a szüleihez, akarata ellenére? Nem tudom...

2017. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 babyboom567 ***** válasza:
68%
jah az lemaradt,hogy nem 17 voltam,hanem 21,és külön lakásba(ahol ugyan nem kellett bérleti díjat fizetni, de rezsit igen) költöztünk a párommal,nem "anyós" nyakára,és dolgoztunk mindketten,én még suliba is jártam,a második szakmámat szereztem.Ne menj bele kiszolgáltatott helyzetbe.
2017. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 A kérdező kommentje:
Hmm
2017. márc. 29. 07:58
 45/93 anonim ***** válasza:
23%
Miért, most talán nincs a Kérdező eléggé kiszolgáltatott helyzetben?
2017. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
15%

"minden egyes nap elmondja hogy o engem tonkre tesz ott fog megrugni ahol a legjobban faj..."


Netán terhes vagy? Nem ez a problémája anyukádnak?

2017. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 A kérdező kommentje:
Oda irtam volna ha terhes vagyok...de nem nem vagyok terhes gyogyszert szedek..
2017. márc. 29. 09:07
 48/93 anonim ***** válasza:
17%
Gyógyszert szed 17 évesen,hát ez egyre jobb.😂
2017. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 A kérdező kommentje:
Jajj istenem baz*meg mert jobb ha terhes vagyok nem??????? Istenem olyan fa sz felfogasu emberek vannak itt...majd meglatjuk ha a lanyotok lesz ennyi idos vagy akarmi...hat nem igaz
2017. márc. 29. 10:06
 50/93 anonim ***** válasza:
90%
48-as, ne haragudj, de még mindig jobb megoldás, ha 17 évesen gyógyszert szed és védekezik felvilágosultan, mintha "nemkívánatos" terhes lenne és egy abortusszal el kellene vetetnie. (47-es vagyok)
2017. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!