Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Teljesen el...

Mit csináljak? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Az egyetlen barátnőm nem akarja vállalni a keresztanyaságot mert Pesten él és évi 2y látná. Más meg nincs akit felkérjek.. egy havernőm van még rajta kívül, de én több szempontot is figyelembe veszek és egyiknek sem felel meg. (Nem akarok olyan keresztanyát aki mindig iszik és nincs jövőképe) Az én hibám hogy nincsenek barátaim, de ennek a babóm issza meg a levét és végtelenül.el vagyok keseredve. Keresztapja sógorom lesz, de sógornöm nem lehet a keresztanyja :(
2016. dec. 28. 22:29
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért telóról írtam.
2016. dec. 28. 22:30
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Az én gyerekemnek csak papíron van keresztanyja, a valóságban meg szerintem nem is ismeri a fogalmat. Semmiféle hátrány nem éri emiatt.
2016. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%

"de ennek a babóm issza meg a levét"

Why?

Mit vársz el a keresztanyától? Mert ugye jogilag semmi.

Ajándék dömpinget?

Miért nem lehet a sógornő a keresztanya? Minek egyáltalán keresztelő?

2016. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Duenna ***** válasza:
95%
A sógornőd miért nem lehet a keresztanyja? Te nem akarod őt keresztanyának felkérni?
2016. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Párom szerint nem lehet. Én nagyon szeretném , ha mindketten lennének. Nem! A keresztszülöktöl azt várom el , hogy ha velünk bármi történne , felneveljék. Ez a havernőm pedig nem lenne rá képes. Plusz olyan családba kerültem bele ahol nem néznének jó szemmel egy alkoholista keresztanyát..
2016. dec. 28. 22:39
 6/40 anonim ***** válasza:
95%

"A keresztszülöktöl azt várom el , hogy ha velünk bármi történne , felneveljék. "


Ugye tudod, hogy jogilag ez nem így működik?

A keresztszülő nem jogi kategória.

2016. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Duenna ***** válasza:
66%
Akkor várj türelemmel, amíg megtalálod a megfelelő keresztanyát. Erőszakkal nem erőszakolhatod rá a havernődre a keresztanyaságot, ha ő nem akarja.
2016. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Duenna ***** válasza:
81%
6-os hozzászólóval teljesen egyetértek!
2016. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, nekem csak keresztanyukám van, a két testvéremnek meg keresztapukája (ugyanaz).

Minek kettő keresztszülő?

2016. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy valaki keresztszülő lesz, még nem nevelheti a gyerekedet, ha te meghalsz. Nálunk is nagy hagyomány, hogy a keresztszülő pénzeli meg ajándékokkal halmozza el a gyereket, de a gyámja nem lesz a szülők halála esetén. Ez nem így működik.

Miért nem lehet a sógornőd a keresztanya egyébként? És ezen a hülyeségen kívül miért ragaszkodsz a kereszteléshez? Hívők vagytok?

2016. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!