Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lenne kötelező 80. 000...

Miért lenne kötelező 80. 000 Ft-ot hazaadnom a fizetésemből?

Figyelt kérdés
Hétfőn fogok kezdeni a munkahelyen, 180.0000 Ft-ot fogok kézbe kapni. Anyám kijelentette, hogy ebből 80.000-at kell a közösbe adnom. Én arra gondoltam, hogy 50.000-et adok, 30.000-ból költekezek, ha kell valami (pl sampon, hajbalzsam, krémek, ruha stb, megjegyzem ezeket most is én veszem a saját spórolt pénzemből, amit még tanfolyamon spóroltam össze) és 100.000-at félrerakok. Erről hallani sem akarnak, mert hogy egyik albérletben sem élek meg 50.000 Ft-ból, meg hogy ne gondoljam, hogy én majd itt dőzsölök a pénzemből. Mellesleg anyám kb. 20.000 Ft-ot tesz be a közösbe, mert ő megteheti, hogy csak ennyit ad, és ez így természetes... A tanfolyami pénzem több, mint fele is az ő zsebében kötött ki, vett belőle a cigit, parfümöt, ruhát stb. És az egész rokonság szerint ez így normális.

2015. okt. 1. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
11%

enyiből költöz el,

abba igazuk van hogy csak a mama hotelben dözsölnél és nem fére raknád hanem elbuliznád azt a 100ast

2015. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
69%
Ha szobát bérelsz, röhögve el tudsz akkor is rakni 80-100 ezret attól függően, milyen extra kiadásod volt még.
2015. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
93%
57esnek! Csak egy kérdésedre a válasz: Én masszőrként tanfolyammal a hátam mögött 200-240.000-t viszek haza havonta, megyeszékhelyen élek. 2 éve végeztem. Most fősulira járok és ha meglesz a diplomám, remélhetőleg ennél többet is kapok majd.
2015. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyű lehet utálni a szüleidet! Én soha nem tudnék így beszélni a szüleimről pláne édesanyÁmról. Tényleg szörnyűnek élem meg ha más ennyire "szerencsétlen"... A pénz itt részlet kérdés, azt majd megoldod valahogy. De hogy ilyen legyen valakinek a kapcsolata hogy idegeneknek igy ír a szüleiről számomra tragédia... Avagy én vagyok baromi szerencsés de ez sem nyugtat meg, mert empatikus vagyok. Sajnállak. Lehet ha amúgy elköltözöl mindenkinek jobb lesz. Te sem rongálod tovább elmédet ilyen gondolatokkal... :)
2015. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!