Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a szüleimmel...

Mit csináljak a szüleimmel macerálnak hogy tegyem le jogsit (19 vagyok) fizetik is de én nem akarom?

Figyelt kérdés

én elvagyok így is meg biciklivel szoktam járni amikor meg mondtam hogy felesleges mert úgysincs kocsim akkor meg mondták hogy majd vesznek valami kezdő autót de én lusta is vagyok rá meg kedvem sincs de már idén be akarnak iratni valahova :S

én nem gondolom ez olyan fontosnak


2015. márc. 23. 12:33
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Regi kerdes, de meg olvashatjak. Sok baromsag van itt. En 17 evesen szereztem jogsit, eleinte hetente vezettem autot, jelenleg van sajat, naponta hasznalom. Imadok vezetni, sok esetben igazan jol jon: bevasarlas, nagyobb targyak szallitasa, utazas messzebb tavokra kenyelmes es kotetlen.


Viszont soha senkit nem nyaggatnek a miatt, hogy csinalja meg. Siman lehet kocsi nelkul elni, es nyilvan sok esetben nehezebb nelkule, de ha valaki fel a vezetestol, az ne vezessen! Nagyon sok bizonytalan ember van az utakon, sok baleset miattuk tortenik. En mindig azt mondom, hogy ha valaki nem erzi magat biztonsagban vezetes kozben, vagy alapbol fel a vezetestol, az ne vezessen. Van a vilagon taxi, teherfuvar, szallito cegek, baj eseten mento. Nehezebb jogsi nelkul, de egyaltalan nem lehetetlen. Egy ismerosom felesege nyugtatozza magat, ha vezetnie kell, vegig feszult, gorcsos, sir, stb. Ennek nincs ertelme es veszelyes is, ha valaki nem biztos magaban.

2017. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!