Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a szüleimmel...

Mit csináljak a szüleimmel macerálnak hogy tegyem le jogsit (19 vagyok) fizetik is de én nem akarom?

Figyelt kérdés

én elvagyok így is meg biciklivel szoktam járni amikor meg mondtam hogy felesleges mert úgysincs kocsim akkor meg mondták hogy majd vesznek valami kezdő autót de én lusta is vagyok rá meg kedvem sincs de már idén be akarnak iratni valahova :S

én nem gondolom ez olyan fontosnak


2015. márc. 23. 12:33
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
46%
Aztan majd a par honapos babadat a kormanykereken viszed be a korhazba ha surgos? Vagy ha a szuleiddel van valami es epp nem tudnak vezetni? Most meg lehet hogy nem erzed fontosnak, de par ev mulva az lesz. Sokkal egyszerubb most megycsinalnod mint 30 evesen. Plane ha ennyire tamogatnak benne. Ne legyel mar buta. Egyebkent nem nagy ordongosseg, mar ami a lustadagidat illeti.
2015. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
de egy csomó mindenre kell figyelni jelzések táblák meg stb és tudom hogyha valami nem érdekel akkor hamar elfelejtem vagy nehezen tanulom meg és mivan ha valakit elütök vagy karambolozok én ettől is félek
2015. márc. 23. 12:40
 3/51 anonim ***** válasza:
64%
Csak azért fontos, mert ebben a korban még könnyebben megy a tanulás, bizonyos készségek elsajátítása, mint 10 év múlva. Ráadásul a mai világban az autóvezetés ugyanúgy hozzátartozik a mindennapi műveltséghez, mint a számítógép kezelés és internetezés.
2015. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
93%
Ne szarozz, csináld meg és kész. Később is kelleni fog, jobb túl lenni rajt minél korábban. Később 1000 más dolgod lesz enélkül is.
2015. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy alkalmas akkor nem adnak jogositvanyt es kesz. Vissza fogod sirni ezt a lehetoseget kesobb. A jogositvany fontos! Na meg persze a gyakorlas es rutin is.
2015. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon rendes szüleid vannak. Fogadd el tőlük ezt az ajándékot. Most még félig gyerek vagy, hozzászoktál a bicóhoz és buszhoz. Később lehet hogy jól fog jönni. Van néhány harmincon túli ismerősöm aki nagyon bánja hogy nem jogsit kért a szüleitől fiatalon.

A munkahelyen való folyamatos megfelelés, a sulis vizsgák és hát az anyagiak miatt mindig halogatták. Most már nagyon bánják hogy nem szerezték meg. Vannak akik most arra gyüjtenek hogy be tudjanak íratkozni az autós suliba. De már család mellett kell rá gyüjteni és így sokkal nehezebb. Most jöttek rá hogy mennyivel egyszerűbb lenne a bevásárlástól kezdve egy csomó minden a hétköznapokban, főleg gyerekekkel ha lenne jogsi.

Sajnos az anyagi lehetőségeik is hátráltatják őket. Szóval örülj neki hogy a szüleid ezt most megtehetik érted és fogadd el. Nem baj , ha öt év múlva lesz igényed autóra, de akkor már tudni fogod hogy elég csak az autót megszerezni nem kell a jogsiért tanulni.

A másik: A szüleid most megtehetik, de lehet hogy később nem tudnának ebben segíteni neked.

2015. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
41%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Írj neki, és sírjatok együtt, hogy milyen rossz nektek, mert rátok akarják kényszeríteni a jogsit meg egy autót...

2015. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
58%

"Aztan majd a par honapos babadat a kormanykereken viszed be a korhazba ha surgos"


Nem mindenki lakik az Isten háta mögött. Én kisvárosban élek, 2 percre a kórháztól és az orvosi ügyelettől. Simán megvan az ember autó nélkül, másrészt a férjem vezet, az elég.

Aki persze falun lakik, annak jó ha van. De nem kell úgy beállítani a jogsit, mintha létszükséglet lenne. Ismerősi körömben sok nőnek van, aztán évek óta nem ült volán mögé, mert a férj vezet mindig. Ezért aztán marha fontos letenni, hogy mondjuk 2 havonta elvezessen a Tescoig...

2015. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
értem, végülis igazatok mert lehet jobb túllenni rajta most mint a foghúzás kb :-/
2015. márc. 23. 12:46
 10/51 anonim ***** válasza:
85%
Ezért van annyi baleset, mert azokra is rátukmálják, akik tudják magukról, hogy nincs keresnivalójuk az utakon.
2015. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!