Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan békülhetnék ki szüleimmel?

Hogyan békülhetnék ki szüleimmel?

Figyelt kérdés

Nos 3 hónapja vagyunk együtt barátommal, aki roma, DE az átlaggal ellentétben akármennyire is hihetetlen dolgozik, kultúráltan képes kommunikálni. Sokat mesélt a családjáról, és szinte biztos, hogy nem lenne velem bajuk, és ahogy hallottam, már várják hogy megismerjenek.

Én tegnap mutattam be a szüleimnek, barátom teljesen normálisan viselkedett velük. Miután elment vagy 1 órán keresztül azt hallgattam, hogy nem vagyok normális hogy egy romával jöttem össze, biztos csak hazudja magáról a dolgait, és biztosan nem engednek el az ő családjához, max ők jönnek ide.

Azóta nem hajlandóak velem beszélni, mert mekkorát csalódtak bennem. Pedig még csak egyszer találkoztak vele és ebből nem kéne elítélniük.


17/l


2015. márc. 21. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj!


Nekem van több roma barátom, és az egyik egyetemen tanít.

Ennek ellenére én is nagyon elővigyázatos vagyok velük.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy az első találkozással mi volt a probléma, amiből ítélnek.

2015. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Majd megbékélnek, de 3 hónapból én még nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
2015. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod hányszor olvastam már, hogy az én cigány barátom nem olyan? Dehogynem.Csak még moderálja magát.Olyanok mint az arabok.Itthon tök normális, amikor meg hazamégy vele a hazájába, beállít a sarokba, és kuss a neved.

Fiatal, és tapasztalatlan vagy.3 hónap alatt nem lehet egy embert megismerni.Neki imponál, hogy megtudd szerezni egy magyar lányt.

Igaza van a szüleidnek! Vedd le a rózsaszín szemüveget!

2015. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!