Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utáljuk egymást a nevelt...

Utáljuk egymást a nevelt lányommal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én elhiszem hogy nem helyettesíthetem az anyját,de egyszerűen olyan undorítóan és lealacsonyítóan viselkedik velem az a hálátlan dög hogy felpofoztam.Erre jött a mű sírás amikor hazajött az apja hogy én verem őt.Nem bírtam tovább idegekkel azt a lányt.Még csak 16 éves de akkora arca van hogy nem fér be a házba.Én próbáltam vele kedves lenni és szeretni őt de lehetetlen.Annyira ellenez hogy egy normális szava nem volt hozzám,pedig én etetem,keltem minden reggel,ha beteg én ápolom én megyek gyógyszerért mert a kis hercegnő nem képes felemelni a fenekét és bármit is csinálni.

2015. febr. 5. 20:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
82%
8-as, besz*ás! Egy nő üt egy másik nőt, de egy férfi a hibás! Agyatlan komment!
2015. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
84%
Bezzeg ha a 16 éves kislány írta volna ki, aki bunkón viselkedik vele akkor mindenki nekiesne,hogy "tanuld meg hol a helyed" "el lehet költözni" meg ilyenek. Neveletlen kamaszlány kapott egy pofont. Azthiszem még forog a Föld és nem estünk ki a naprendszerből sem.
2015. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
58%
Egy pofonba nem hal bele senki, főleg ha nyoma nincs nem kell itt a börtönnel vagdalózni, mert nem bűncselekmény. Jó lenne viszont tudni nyilván a másik fél szemszögét is, így látatlanba nem lehet megmondani, hogy jogos-e a te viselkedésed, jogos volt-e a pofon avagy a leányzóval elszaladt-e a ló vagy sem, egyáltalán az sem mindegy, hogy kb. ott laksz egy hónapja és pofont osztogatsz, vagy tartós jelleggel részt veszel a család életében. De ha neveletlen akkor ezt elsősorban apukával kellene megbeszélned, hogy kicsit jobban figyeljen oda a lányára.
2015. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
81%
Hat ha ezek utan, sz*r volt a helyzet, akkor most a pokol fog rad varni.
2015. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
55%

Mondjon bárki bármit, de a kérdezőnek van igaza (ha és amennyiben helytálló az a helyzet, amit a kérdésben leírt). Én is megpofoztam volna.

Ha nem tetszik, akkor meg lehet tanulni tisztelettel viselkedni. Nem szeretettel, nem ajnározva, de az együttlakás szabályait betartva. Mindenkinek. Nekem is. Neki is.

Ha a kérdező nem nevelheti a lányt, mert nem az övé, akkor az apjának illene- de az is le lett pontozva, aki azt a választ adta, hogy apuci nevelje meg a gyereket.

Akkor mi a helyes válasz? Tegyék az utcára?

2015. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
23%
15-ös! Mondjon akárki akármit, én simán undorodok tőled!
2015. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
65%

És a gyerek nyilván magától lett ellenséges, TE semmit nem tettél érte. Ezt nem meséled be nekem!


Tudod, az én mostohám mindenkivel elhitette, hogy én mekkora alkalmazkodás képtelen vagyok, el is hitte a család, és én voltam a szemükben is a kcsög.

Mert mi volt? Összejövetelekkor mosoly, bazsalygás, jaj, így meg úgy, otthon pedig "ezt sem tudod", "béna vagy", "úgysem sikerül", "majd én megcsinálom, te csak elrontod", "ha elmész, akkor ez meg az lesz"... stb. Hat év lelki terror, kifelé meg minden szép.


Mellesleg engem ütöttél volna meg, vissza is kapod, mert nem a pofon a megoldás, az csak az alkalmatlanságodat bizonyítja.

Ha pedig a gyerekemre emelsz kezet, akkor elhagylak a fszra.


Szívesen meghallgatnám a lányt is, szerintem a felét összehazudod, amit leírtál.

2015. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom közös erővel hoztátok össze a rossz kapcsolatot, bár sosem lehet tudni. Ami levonható, hogy most az apa szemében te leszel a rossz, mert bántottad a lányát. Ha játszmáztok, akkor ő most fölénybe került a meggondolatlan viselkedésed miatt. Az már más dolog, hogy milyen lehet így élni.
2015. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
83%

De az nem derül ki, hogy PONTOSAN mi történt, a kérdező úgy eltűnt, mint a kámfor.


Nevetséges!

2015. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen helyzet akkor szokott előfordulni, amikor az apa jómódú negyvenes, beállt egzisztenciával, komoly vagyonnal és jó fizetéssel; és megözvegyül, vagy valami gigszer miatt válásra kerül a sor. Hangsúlyozom a jó egzisztenciát, nem véletlenül van egy 16 éves lánygyermek az apjával!

Apuka fejét elcsavarja az új nő, és a lila köd (szerelem) miatt nem lát tovább a farkánál. Nyilván a gyerek pártatlanul értékel, őt nem teszi vakká a szerelem. Ő látja azt, hogy a mostoháját csak az anyagi jólét érdekli. Ő nem isteníti az új nőt!

A kérdező sem véletlenül nem az apának szól, hogy "olyan lekezelő a lányod velem, hogy nem főzök tovább rá, ha nem változtat a stílusán. Elég nagy már, hogy ellássa magát". Nem mondta ezt, mert nem akarja az apa előtt égetni magát, az apa előtt eljátsza a szerető anyucit. A gyereket pofozza fel amiatt, mert lekezelően viselkedik vele.

Na az ilyen nőt szoktam én szociális k u r v á n a k nevezni...

2015. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!