Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utáljuk egymást a nevelt...

Utáljuk egymást a nevelt lányommal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én elhiszem hogy nem helyettesíthetem az anyját,de egyszerűen olyan undorítóan és lealacsonyítóan viselkedik velem az a hálátlan dög hogy felpofoztam.Erre jött a mű sírás amikor hazajött az apja hogy én verem őt.Nem bírtam tovább idegekkel azt a lányt.Még csak 16 éves de akkora arca van hogy nem fér be a házba.Én próbáltam vele kedves lenni és szeretni őt de lehetetlen.Annyira ellenez hogy egy normális szava nem volt hozzám,pedig én etetem,keltem minden reggel,ha beteg én ápolom én megyek gyógyszerért mert a kis hercegnő nem képes felemelni a fenekét és bármit is csinálni.

2015. febr. 5. 20:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
52%

Ne lepődj meg ha legközelebb visszaüt.

Miért költöztél vele amúgy össze, ha nem bírod?

A kamaszok ilyenek, vér szerinti szülőknek is feleselnek stb...

És miért műsírás ha verésről panaszkodik, hisz tényleg megverted?! Milyen kapcsolat az ahol nem mered felvállalni a férjed előtt a tetteid?

2015. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
30%
Én börtönbe küldenélek. Ha egy apa tette volna amit te, már ötvenen követelnék ugyanezt mögöttem.
2015. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
77%

Konkrétan mit csinált pontosan, amiért ez volt a megoldás, hogy meggyepáltad?


Amúgy az nem opció, hogy normálisan viselkedj vele, me akarj mondjuk fölötte hatalmaskodni például?

Nem a te gyereked, akkor mi a töknek keménykedsz vele?

2015. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
34%

Azért álljatok le, egy pofonért börtönbe? Én olyanokat kaptam kisgyerekként ok nélkül (igaz, apámtól), hogy azt asztal adta a másikat, aztán napokig felhasadt szájjal járkáltam. És még szabadon van, szóval...

Ne törődj vele, ha ilyen. Ne beszélj hozzá, ne segíts neki, hagyd figyelmen kívül, nem érdemli meg a kedvességet.

2015. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%

Az ember csak olyasvalakit képes szeretni, aki szintén szereti őt. Ha vki ellenségesen áll valakihez, úgy a viszont viselkedés is ugyanolyan lesz.

Pl. mikor mosolyogtál rá utoljára? Vagy dicsérted meg valamiért?

2015. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
26%
Az állat bántalmazókat börtönbe küldik. A gyerek bántalmazóknak százszor inkább ott a helyük.
2015. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
75%
4-es: a gyermekbántalmazás nem évül el. Ha van tanúd vagy bármi bizonyíték, simán feljelentheted most is és börtönbe megy ugyanúgy.
2015. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
53%
Itt az apa hibáztatható elsősorban, hogy hagyta a helyzetet ide fajulni és nem nevelte kellőképpen a lányát.
2015. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
32%
Elvileg felnőtt nő vagy, mégsincs önkontrollod, ami szégyen. Nem muszáj szeretnetek egymást, tessék csendben eltűrni a másikat és kibírni. Ha megtudnám, hogy felpofoztad a gyerekem, akkor te repülnél és nem érdekelnének az indokok, még akkor sem, ha felgyújtotta a fél házat.
2015. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
50%
az apa a hibás hogy összejött a kérdezővel és ilyen mostohát szervált neki :D én gyerekemet ütné meg, már az ablakon repülne a mostoha
2015. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!