Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom apukája 14 éve nem...

Gabie32 kérdése:

Lányom apukája 14 éve nem fizet gyerektartást. Külföldön él (Franciaországban). Hogyan tudnám behajtani tőle? Illetve milyen lépéseket tegyek, hogy történjen valami?

Figyelt kérdés
7 éves volt a lányom,mikor először és utoljára látta az apját. Próbáltam kerestetni,de azt a hírt hallottam,hogy már régen nem él. Viszont a minap felhívott telefonon,hogy nagyon szereti a lányát,de fizetni nem tud (?) Van jogerős végzésem a gy.tartás megállapításáról,valamint elhelyezési végzésem is. Menjek rendőrségre,jelentsem fel? Jó lenne ha nem kioktató válaszokat kapnék,így az okoskodó,nagyszájú hozzászólók kíméljenek :D Milyen kimenetele lehet egy rendőrségi feljelentésnek? Megkeresik? Mert sajnos azt nem tudom,hogy Franciaországon belül hol él,valamint hogy dolgozik e.
2014. jan. 22. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
Mit mondtak a rendőrségen? Egyébként itt M.o.-on is keresték? Vagy csak a bejelentett munkahelyet nézték? (ami nem volt neki) Szóval valami körözést vagy ilyesmit nem adtak ki ellene itt M.o.-on? Egyébként telefonba azt mond,amit akar,lehet,nincs is külföldön,csak veled hiteti el,hogy ne követeld a pénzt...
2014. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassa e még valaki. Voltam a rendőrségen,elindították a "nyomozást". Amit pár hétre rá,le is állítottak,mert nem találták sehol! A rendőr próbálta felhívni azon a tel.számon,amiről engem hívott,de nem volt elérhető. Nos,ennyit a magyar rendőrségről,és jogrendszerről. Letettem róla,hogy bármit is fizessen! Majd a jó isten megjutalmazza azért,hogy ilyen fantasztikusan jó apa volt! Pfff
2015. júl. 22. 20:10
 73/76 anonim ***** válasza:
0%

Ne bízd ezt a Jóistenre!

Mondtam már, hogy a francia követségen kell érdeklődnöd.

Én Franciaországban élek már jó ideje, és tudom, hogy ezeket a dolgokat itt elég komolyan veszik.

Isten malmai lassan őrölnek, de őrölnek. Ha egy ilyen kérést nyújtasz be a francia követségre, előbb-utóbb választ kapsz!

2015. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
A magyar ítélet nem érvényes külföldön, utolsó. Először a külügyminisztériumba kellene mennie és kérnie hogy nemzetközileg elfogadotta tegyék
2015. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:
Nos,most akkor hova írjak? A bíróságon ezt is kérdeztem,de szinte kinevettek.. Tehetetlen,és tanácstalan vagyok! :(
2015. júl. 23. 09:31
 76/76 anonim ***** válasza:
2015. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!