Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom apukája 14 éve nem...

Gabie32 kérdése:

Lányom apukája 14 éve nem fizet gyerektartást. Külföldön él (Franciaországban). Hogyan tudnám behajtani tőle? Illetve milyen lépéseket tegyek, hogy történjen valami?

Figyelt kérdés
7 éves volt a lányom,mikor először és utoljára látta az apját. Próbáltam kerestetni,de azt a hírt hallottam,hogy már régen nem él. Viszont a minap felhívott telefonon,hogy nagyon szereti a lányát,de fizetni nem tud (?) Van jogerős végzésem a gy.tartás megállapításáról,valamint elhelyezési végzésem is. Menjek rendőrségre,jelentsem fel? Jó lenne ha nem kioktató válaszokat kapnék,így az okoskodó,nagyszájú hozzászólók kíméljenek :D Milyen kimenetele lehet egy rendőrségi feljelentésnek? Megkeresik? Mert sajnos azt nem tudom,hogy Franciaországon belül hol él,valamint hogy dolgozik e.
2014. jan. 22. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
Nem áll módjában támogatni a gyerekét?? Ahhhaaa,de módjában áll bejárni az egész világot,és alkoholizálni (mert arra van pénz) Tudod mi a szánalmas?? Aki így gondolkodik ahogy te. MÉG EGYSZER MEGKÉREM A HOZZÁSZÓLÓKAT,HOGY NE OKTASSANAK KI,NE ALKOSSANAK VÉLEMÉNYT,ÉS NE VÉDJENEK EGY OLYAN "APÁT", AKI A LEGNAGYOBB JÓ INDULATTAL SEM NEVEZHETŐ ANNAK!! KÖSZÖNÖM. ÉRDEMLEGES,NORMÁLIS KOMMENTEKET VÁROK. NEHÉZ MEGÉRTENI???
2014. jan. 22. 19:33
 22/76 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy,hogy akarta e a gyereket,avagy sem. Megszületett. Nem a gyermek kérte,hogy a világra szülessen.Kérlek te is maradj inkább csendben :D Kösszencs :)
2014. jan. 22. 19:35
 23/76 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk abban tényleg igaza van ha a te döntésed volt és nem közös akkor viseld következményét is.

Tipikus olyan elfejlettem bevenni a gyógyszert majd szív a férfi.

2014. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
14%

21 Basszus, nálad van a gyerek, aki a világ összes kincsénél és gyerektartásánál többet ér. Te láthatod minden mozdulatát, téged ölel, te látod ahogy növekszik, cseperedik, téged szólit ha baja van. Ki a nyerő? te vagy ő? ki az aki gazdagabb? te vagy ő?.Aki ugyan szétalkoholizálja a fejét meg utazgat, és egyik nő ágyából a másikba landol, és mikor senki nincs, mint az ujjam olyan egyedül van. Meddig tud ilyenb életet élni valaki? 50-60 éves korig? és utána? mélyrepülés valami huszadrangú X évvel fiatalabb nőci mellett.


Neked viszont ott van a gyerek, és annak a gíyereke, a családod, akiért ugyan vért izzadtál,és tenger dologról mondtál le érte, de 2 mondata többet ér mint bárki és bármi.



Gondolkodj már egy cseppett..

2014. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:
Édes jó istenem. A gyereket együtt vállaltuk!!! Örült neki nagyon. 4 hónapos volt a leánykám,mikor lelépett. Se híre,se hamva nem volt 7 évig. Akkor megkerestem (nagy nehezen,mert a lányom kíváncsi volt az apjára). Eljött,így szereti,úgy szereti. Megígérte a 7 éves gyereknek,hogy többet nem lép ki az életéből. Eltelt újabb 7 év,és most felhívott. Nu,majd most megint jön sok értelmes hozzászólás,hogy 7 évente ébred fel az apai ösztön,és ne bántsuk szegényt. :D Viccesek vagytok!! :D
2014. jan. 22. 19:41
 26/76 anonim ***** válasza:
6%

Te a saját nyugalmad és békéd ellen vagy? Ahelyett, hogy a kis környezetedet ápolgatnád, nevelgetnéd, piszlicsáré huszadrangű pénzzel és feljelentgetéssel törődsz? Az idő kincs, és vissza nem hozható.. Miért foglalkozol mással? mindenkik úgy élik asz életüket ahogy akarják, te a tiédért és a gyermekedért vagy felelős. Semmi többért..


Nem hiszem hogy nincs a családodban egyetlen ember aki ezt ne mondta volna már neked..

2014. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
6%
25 ők két idegen ember...ahhoz, hogy ebből egyáltalán ismeretség legyen, ahhoz neked kéne olyan embernek lenni, aki nem vagy. Mert most is csak nyomod a szokásos ócska dumát. Nyugodtan ordithatsz, nem érdekel.
2014. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:
Ez egy pszichiátriai fórum? :D Én had döntsem már el,hogy mit szeretnék megkérdezni? Oké?? Szegény apukát meg majd sajnálom,ha ráérek. :D Honnan tudod,miért teszem fel ezt a kérdést? Lehet halálos beteg vagyok,és gondoskodni akarok a gyerekem jövőjéről,ezért kell a 14 éve NEM fizetett gyerektartás. Tudhatod? Nem!! Na,akkor ne OKTASS ki.Amúgy meg,kötelessége fizetni a saját gyermeke után. Mondhatsz nekem akármit!
2014. jan. 22. 19:47
 29/76 anonim ***** válasza:
8%
28 Aki halálos beteg az nem feljelentgetéseken és pénzkicsiholáson töri az agyát. Pont.
2014. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
Egymillió hatszázezer ft. nem gondolnám,hogy huszadrangú,piszlicsáré dolog. Ha neked az,akkor valószínű nem nevelsz gyereket. Ha nem nevelsz gyereket,akkor ne okoskodj :D Mert halvány lila ibolyád sincs róla,h. mivel jár! Puszi
2014. jan. 22. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!