Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom apukája 14 éve nem...

Gabie32 kérdése:

Lányom apukája 14 éve nem fizet gyerektartást. Külföldön él (Franciaországban). Hogyan tudnám behajtani tőle? Illetve milyen lépéseket tegyek, hogy történjen valami?

Figyelt kérdés
7 éves volt a lányom,mikor először és utoljára látta az apját. Próbáltam kerestetni,de azt a hírt hallottam,hogy már régen nem él. Viszont a minap felhívott telefonon,hogy nagyon szereti a lányát,de fizetni nem tud (?) Van jogerős végzésem a gy.tartás megállapításáról,valamint elhelyezési végzésem is. Menjek rendőrségre,jelentsem fel? Jó lenne ha nem kioktató válaszokat kapnék,így az okoskodó,nagyszájú hozzászólók kíméljenek :D Milyen kimenetele lehet egy rendőrségi feljelentésnek? Megkeresik? Mert sajnos azt nem tudom,hogy Franciaországon belül hol él,valamint hogy dolgozik e.
2014. jan. 22. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:
29 Talán te is egy notórikus nem fizető kedves apuka vagy? Kis butuska vagy. ez nem pénz kicsiholás,ez a pénz a gyerekének jár. Nehéz a felfogásod,azt látom :) De ennyire?? :O
2014. jan. 22. 19:52
 32/76 anonim ***** válasza:
27%

30 Kétlem, hogy visszamenőleg 6 hónapra ennyi lenne:D Azért ennyire ne legyél éhes:DD


Követelőzéshez nem kell sok ész, mint láthatjuk:DD

2014. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
23%

29 Ne lottóz, mert nő vagyok és van gyerekem, ezért tudom mi a fontos és mi nem:D


Számolni én is tudok, csak én nem vagyok olyan éhes mint te, és ha alsóhangon számolnék, akkor jóval jobban járnék mint amit te itt számolgattál:D De nem kell. Költse az utazgatására.

2014. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz??? Az állam adja 6 hónapra visszamenőleg (de ha tájékozott lennél,akkor tudnád,hogy már ezt is megszüntették) Az apuka 14 éve nem fizet. Matekból is gyenge voltál,nem csak szöveg értelmezésből. De hát az nyilvánvaló,hogy mindig az osztja az észt,akinek nagyon kevés jutott belőle :D :D
2014. jan. 22. 19:55
 35/76 anonim ***** válasza:
16%
34 a magad problémáját ne rám kedves:D
2014. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
31%

*Az állam adja 6 hónapra visszamenőleg


Nem drága te vagy lemaradva a jogot illetően:D

2014. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
34%
Egymillió hatszázezer,hogy jön ki 6 hónapra,ne viccelj már?
2014. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:
Ha te anyuka vagy,akkor még jobban sajnállak. légyszives boldogíts másokat az 55%-al :D Kevés vagy hozzám :D na szióka. Hanyagolj,köszi :)
2014. jan. 22. 19:57
 39/76 anonim ***** válasza:
68%
Az allam soha az eletben nem fizetett visszamenoleg tartasdijat, nem tudom honnan vettetek ezt a baromsagot.
2014. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
24%
37 Látszik hogy nem tud számolni:DD
2014. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!