Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről a...

Frigg kérdése:

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem voltam egészen biztos a kategóriában, de azért ide tettem, mert lehetséges, hogy az anyjával való kapcsolatra vezethető vissza a hozzáállása. A többi írása is uszító, gyűlöletkeltő.


Ti mit gondoltok erről az írásról? Mi állhat a hátterében?



2013. nov. 21. 22:00
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
0%
Nincs abszolút igazság.
2013. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha neked eddig csak ilyen tapasztalataid voltak...
2013. nov. 22. 15:41
 53/57 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért gondolja mindenki, hogy ezek a tulajdonságok minden nőben 100%-os telitettséggel van benne. Nem.


Ha hordók lennének ezek amiket leir, akkor az egyik nőnél 15% lenne, másiknak 50%, harmadiknál 90%, de sosem 0%. Ennyi a lényeg.

2013. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez a cikk most a kis lelkembe gázolt :'S

Pedig csak én ültem békésen, Children of Bodomot hallgattam (aminek a koncertjére 1 óra múlva indulok, fuck yeah!!! >:D ) és akkor ez... Ha nem lenne túl nehéz az acélbetkós, akkor még toporzékolnék is nyilván :D Mielőtt megyek és kinyivákolom a szintén rocker pasimból a habos-babos esküvőt, habos-babos gyűrűvel, aztán meg megtagadnám tőle a napi többszöri szexet... De elég álságos vagyok, ezért csak az időzítésre várok igazán :DDD

Juj, mondtam már hogy jövő héten VÉÉÉGRE befejezik a teljes hátas tetkómat? :DD (egy gitár, ráfonódott rózsákkal, hiába, imádom a Savatage-t ^^ )

Juj, de ezt nők ne olvassák, mert utálom minden nőtársamat egytől-egyig, ha le van írva, háakkó az úgy van e. :D


Amúgy meg ha ilyen elcseszett egy kategória vagyunk, mi, asszonynép, akkor talán jobb lenne a férfiaknak bebuzulniuk? :S Hiszen akkor hozzájuk illő társasággal múlathatnák az időt, és nem kéne a mi szegényes és nyomorult szintünkre leereszkedniük...

2013. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

16:35: XDXD Ez nagyot ütött. Jó koncertezést!

Egyébként egyet értek. Ha a pasik így gondolják, közösüljenek legközelebb a saját, felsőbbrendű fajtájukkal.


Persze, van benne igazság, mert minden vicc félig igaz. Szerencse, hogy nem minden nő ilyen, és nem minden pasi gondolja így.

2013. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
Mondjuk szépérzékre? :)
2013. nov. 22. 17:14
 57/57 anonim válasza:
Aki meg nem ilyen, az fiús, ezért nem kell senkinek. Szivacs, mi?
2014. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!