Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a cikkről? Ismersz olyat, akire "illik" a cikk?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 17. 13:09
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Ha már "itt jársz" olvasd el ezt is.:)


[link]

2010. máj. 17. 13:15
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Van ilyen. Vénlány, öreglegény.

Majd elviszi 40 évesen eg yrámenős házastársnak.

Ezért volt jó régebben, elterjedtebb volt az apácaság - szerzetesség...

2010. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekük igy jó..Majd eljön az az elsö alkalom is.De addig is ök jol megvannak.És ez a fontos!Nem minden a szex.Ime egy példa:Fontosabb a lélek.Van ilyen.
2010. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Elszomorító, hogy egyes embereknek, így alakult az életüknek ezen része.
2010. máj. 17. 13:23
 5/35 A kérdező kommentje:
"ha nekik, így jó."???? Szinte mindegyik totál el van keseredve emiatt.
2010. máj. 17. 13:24
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

Én 19 éves vagyok és még mindig nem szexeltem,nem is smároltam, de még barátnőm se volt. :(

Én is nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mi lesz, nálam 2-3 évvel fiatalabb fiúk napi rendszerességgel szexelnek.

Nem akarok úgy járni mint a cikkben szereplők...

2010. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Régen ezért volt hogy a fiúkat tapasztaltabb nők "csábították el" felkérésre, hogy tanuljon valamit, ügyesedjen. .Lányoknál ez a házasság maga volt, de ezt nem hoznám vissza. A modern világnak úgy látszik nem csak előnyei vannak. A mai "fiatalok" végletesek :vagy nagyon ismerkednek és havonta váltják a párjukat ; vagy olyan válogatósak ill. beszarik (bocs, de ez tény) hogy nem mernek ellentétes neműekkel kapcsolatot létesíteni. De hogy mire föl ez a nagy önbizalomhiány, azt nem értem....
2010. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Én idősebb vagyok, de némi tapasztalatom (volt 1 hónapos kapcsolatom sok évvel ezelőtt) van a nők terén, de én is totál beparáztam. Félek én is, úgy járok a mint, a cikkben szereplők.
2010. máj. 17. 13:33
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 vagyok és szűz. És nem érzem magam szerencsétlennek vagy kevesebbnek tőle. De többnek és jobbnak se. Nem tudtam, hogy van egy felső korhatár. És csak azért szexeljek, mert már illene?
2010. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
13.33. A mai világ pénzorientált, és felszínes. A státusz szimbólumok számítanak, na és a teljesítmény (szexben). Hogy mit hoz a jövő arra inkább nem is gondolok.
2010. máj. 17. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!