Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a cikkről? Ismersz olyat, akire "illik" a cikk?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 17. 13:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy nem kéne kiforgatni a szavaimat, nem teljesen azt mondtam, én párkapcsolatról beszéltem...

De te ugye nem tudhatod mi az.

Végül is, tényleg nem baj, várjátok csak nyugodtan a nem létező "nagy őt", aztán meg őszüljetek meg a várakozásban :)

2010. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg nem minden úgy van ám, ahogy a TV sugallja.

Sokkal több szerintem a szűz huszonéves, mint ahányan bevallják. Lehet, ha tudnánk, meglepődnénk, és már az lógna ki a sorból aki tizenévesen szexel.

Persze vannak birkák, mennek a tömeg, vagy a feltételezett tömeg után, de azt gondolom, a szex nem gyerekeknek való játék. Hiába van ezerféle védekezési mód. A fogamzásgátlót megtiltanám fejlődésben levő kialakulatlan hormonrendszerrel rendelkező tiniknek, a gumi nagyon gyakran elszakad, az esemény utáni tabletta szintén hormon, és nagyon nagy adag, a megszakításos pláne nem biztonságos. Azt hallottam, hogy pont a tizenéves fiúk esetében gyakori, hogy az előváladék már tartalmaz spermákat. Tényleg muszáj gyerekként elkezdeni a gyerekcsinálást??? Ebben a szörnyű világban ha egy fiatal ösztönösen tudja, hogy a szex nem játék, hogy ahhoz szükséges egy olyan komoly kapcsolat, amire életeket lehet bízni, akkor az már nem normális? Mert sokszor igenis ez az igény van az egész mögött. Ezért nem jó senki, mert nem olyan egyszerű megtalálni. Olyat, aki bedugja meg kiveszi, olyat minden bokorban találni, de aki fel is neveli???

Persze amikor az egész gátlások miatt hiúsul meg, az már beteges, na de ha nem sugallna ilyen életszemléletet a média, talán kevesebben küzdenének kisebbségi komplexusokkal is, nem?


32N

2010. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Még annyit akartam mondani hogy egy rossz kapcsolatból is sokkal többet lehet tanulni, tapasztalni, mint az álmodozásból, és a semmiből!

Ez konkrétan nálam megtörtént, csak azért merem bátran állítani. Nagyon rossz volt az első, de mégis az kellett ahhoz, hogy magamra találjak, hogy észhez térjek, hogy jobb ember legyek. S bizony én is 18 felett voltam már akkor.

2010. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Végül is, tényleg nem baj, várjátok csak nyugodtan a nem létező "nagy őt", aztán meg őszüljetek meg a várakozásban."


Neked van 1, azaz egy ismerősöd, aki álmodozás miatt szűz. De ez nem mindenkire igaz. Én nem érzem késznek magam. Nem várok semmilyen nagy Őt, nem álmodozom, nem vagyok ronda. Egyszerűen szűz vagyok. És nekem ezzel semmi gondom.

2010. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

"Én nem érzem késznek magam."

És hogy érzed, mikor leszel rá készen?


Nem álmodozol, nincs semmi kommunikációs problémád, az emberek többségét elfogadod a hibáival együtt, te is szeretsz mindenkit, téged is szeret mindenki, és a hormonjaiddal is minden rendben van természetesen (szóval szoktál fantáziálgatni a másik nemről, hogy milyen lehet ha megcsókol, milyen lehet ha hozzád ér, milyen lehet ha benyúl, milyen lehet ha megfogja ott lent, milyen lehet ha egyesültök, milyen lehet maga a szex).


Akkor hogy lehet hogy 20 év felett még szűz vagy (gondolom minden téren, vagy ha csókszűz még nem is, de testi értelemben abszolút)?


Ez egy névtelen oldal, itt úgysem tudja meg senki hogy ki vagy. De most már tényleg érdekel, ha tényleg ennyire minden rendben van, akkor miért?


Egyébként nem egy ilyen ember van a környezetemben. A másik ilyen ismerősöm a számítógép világában él 20 év felett szintén.

2010. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

19.46-os


A te gondolkodásod szerint minden 20 év feletti szűz embert a Dunába kellene lőni?


Fiú vagy vagy lány? Hány éves?

2010. máj. 17. 20:28
 27/35 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok válaszolni. Egyszerűen nem vagyok kész. Nem tudok válaszolni, mert nem éreztem úgy soha, hogy ez gond lenne, ezért azt sem éreztem, hogy meg kellene magyaráznom magamnak ezt valamivel.
2010. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"A te gondolkodásod szerint minden 20 év feletti szűz embert a Dunába kellene lőni?"


Kérdező! Mutasd már meg nekem hol írtam én ilyet??

Szerintem egy szóval sem mondtam ezt. Csak annyit írtam, hogy vannak akik megöregednek vagy leélik életük nagy részét, addig amíg várnak "valakire" vagy amíg ülnek ölbe tett kézzel, mert valaki visszautasította őket. De közben még ők maguk sem tudják kit keresnek, mire vágynak, vagy hogy kik ők maguk.

Pedig ez nem bűn, ez nem egy rossz dolog.

Persze, kell hozzá egy megfelelő személy, de sokszor ez a személy, közelebb van hozzánk, mint mi azt gondolnánk.

És a megfelelő talán nem is azt jelenti hogy "megfelelő".


Csak konkrétan van egy véleményem, amit meg tudok indokolni, és kiállok mellette.


De ha te/vagy ti megtudnátok győzni az ellenkezőjéről akkor állok elébe. Eléggé érdekel ez a téma, s valóban nem tartom túl egészségesnek sem testileg, sem lelkileg egy bizonyos életkor felett a szüzességet.

Ez volt a kérdés, hát én válaszoltam rá.

25/lány

2010. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nem minden ember egyforma és nem mindenkinek jönnek úgy össze a dolgok, nem tudom ebbe mi a hihetetlen. Én sem a nagy Ő-re várok de minimális elképzeléseim vannak amikből nem vagyok hajlandó engedni (ezek nem is külsőre vonatkoznak túlnyomó részben, még mielőtt az lenne hogy várni a szőke hercegre)A másik meg, van pár közelálló barátom és ennyi, sohasem mozogtam nagy társaságban, barátaim szintén nem, suliban nem közeledett soha senki (nem azért mert csúnya vagyok rohadok a bűztől és egyebek) így mégis honnan jöhetett volna össze akárki is, a diszkóban meg ismerkedni nem lehet, általában.

Ha valaki az igazira vár az sem baj addig, amíg reális elképzelései vannak, ha neki így jó, akkor majd érzi egyszer hogy na ő az a többiekkel meg felesleges foglalkoznia, ilyen is lehet.

(13:55)

2010. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nagynenem is 32 eves volt amikor elvesztette a szuzeseget a ferje altal, nem maradt le semmirol. Ugyan ugy el mint mas no vagy asszony.
2010. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!