Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a cikkről? Ismersz olyat, akire "illik" a cikk?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 17. 13:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
teljesítmény...ugyan...kinek mit jelent a "teljesítmény"? Azért mert 1-2 csaj azt mondta, hogy "lehettél volna jobb is"? Ez elveheti egy pasi kedvét, de aki okos, az tanul belőle, a 3-kal máshogy próbálja. A másik meg: ma is vannak még olyan pasik/csajok akik nem pénzre, házra utaznak. Ez nem jó megközelítés, hogy pénz meg a szex...
2010. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

olyat ismerek, aki 24 éves és még nem volt barátnője sem (tehát még nem csókolózott,nem pettingelt, nem is szeretkezett sosem)

olyat is ismerek aki 22 éves ugyanilyen szituban - mindkettő pasi.


Az első az azért,mert tanulásra koncentrált,aztán külföldön volt (ott nem akart barátnőt,mert mindenképpen haza akart jönni és az megbonyolította volna), és ő úgy gondolja,hogy nem akar futó kapcsolatokat,hanem komolyat szeretne , viszont először szeretne anyagi biztonságot és lakást, szeretné,ha a majdani párjának mindent megadhatna (kirándulás, vacsorázni járás ilyesmi)


A második - aki 22 éves - ő meg eléggé félénk ilyen területen és igazából kicsit gyerekeszű is. Nem veszi túl komolyan az életet, felelőtlen, nincs munkája és nem is keres - szóval egy kapcsolatra se érett igazából.


Szóval lehet h belőlük is olyan lesz,mint a cikkben akikről szó van, de lehet hogy ők majd megoldják,vagy nagy fordulatot vesz az életük vagy valami.


Ismerek egy csajt is,aki 22 éves és még sosem volt semmilyen kapcsolata,mert nagyon félénk, nehezen oldódik fel (pedig egyébként nagyon aranyos és jó fej lány).


Tudom,azért ők még fiatalabbak, mint akikről a cikk szól, de viszont ugye egy bizonyos kor után már "ciki" valaki számára,hogy még szűz és ennélfogva egyre nehezebb a pártalálás,ismerkedés meg minden.

2010. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Én is 20 fölött járok bőven. Cikinek is érzem hiába mondogatják az ismerösők (fiúk,lányok). Nincs munkám mert tanulok még. Nem sokára megyek külföldre néhány hónapra dolgozni, tehát most nem törekedhetek barátnőre itthon. Szóval kitólódik.
2010. máj. 17. 13:47
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint bőven vannak hasonszőrűek. Csak egymást kéne megtalálniuk!
2010. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, bár én nem érzem cikinek, nem tartozik ez senkire, mások szerint elég csinos is vagyok, meg se mondaná senki, hogy mi a helyzet.:)Egyszerűen csak nem jön össze, valahogy a kereslet és a kínálat nem találkozik egymással, nem esik egybe.:) De talán egyszer egyet én is találok, akivel összepasszolunk, idegenekkel, alkalmi partnerekkel nem látom értelmét az együttlétnek, én úgy gondolom, hogy ennyire intim viszonyba csak azzal szeretnék kerülni, aki megérdemli és szeretjük egymást, nem leszek senkinek sem újabb név a listáján.
2010. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%
egyébként szerintem nem baj az,ha valaki 20 vagy épp 30 fölött szűz, amíg az őt magát nem zavarja. Ha ő így jól érzi magát,akkor teljesen rendben van a dolog. Csak itt jön elő az, hogy sokan cikinek érzik és aztán emiatt csorbul az önbizalmuk, önértékelésük és így nehezen találnak társat - pedig szeretnének. (persze biztos van olyan,aki nem is szeretne, de az megint egy másik téma)
2010. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
74%

Az én véleményem szerint ha nem vallási okok miatt szűz még valaki 20 év felett is, akkor az bizony gond.


Nekem is van egy ilyen barátnőm 24 éves és szűz.

A legnagyobb gond, hogy csak várja a nagy őt, csak várja és várja és senkit nem képes úgy elfogadni ahogy van! Mindig csak a kifogásokat keresi!


Aki 20 év felett van s még nem volt párkapcsolata az képtelen másokat elfogadni, szeretni mást a hibájával együtt, és nem tud alkalmazkodni! Az életetek meg lassan lepereg.

Nem tudom megérteni az ilyet, de ha nektek jó akkor csináljátok. S várjátok a "nagy őt", aki nem létezik! De erre persze csak akkor jöhetnétek rá, ha végre valakit elfogadnátok úgy ahogy van!

2010. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
nos, az én ismerőseim között nem egy olyan van aki már 23-24 éves és még csak barátnője sem volt. mondjuk szegények úgy is néznek ki... és nagyon zavarja őket. az egyiknek összedobtak pénzt a barátai és fizettek neki 1 prostit.. nagyon nem értettem vele egyet, szerintem ez undorító, még akkor is ha végre túl akart lenni rajta. és mondjuk nem is élvezte túlzottan...
2010. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Rám illett 26 éves koromig. 23 éves koromig vallási okból őrizgettem magam, no meg azért, mert nagyon szerelmes voltam egy srácba a gyülekezetből. Aztán már nem voltam hívő, a srác is megnősült, akkor azt gondoltam, ha nincs Istentől való társ, amiben sokáig hittem, akkor én ezt kihagyom. Nem tetszett senki, bár szexuális vágyaim voltak, éreztem hogy szerelem nélkül úgyse lenne jó. Az élet engem igazolt, amikor 26 évesen lejjebb adtam az álmaimból, és kíváncsiságból lefeküdtem egy sráccal, aki kitartóan ostromolt már fél éve. Igaz, hogy eléggé undorodtam tőle, magára a szexre már nagyon vágytam. Izgalmas volt, és nem is annyira undorító, de nagyon fájt. Azt hittem, azért fáj, mert szűz voltam és később jobb lesz. De később se lett jobb, így 4 éves kapcsolatunk alatt ha 10-szer lefeküdtem vele, akkor sokat mondok. Igazából nem bántam meg az egészet, de valahogy az egész nem hozta meg a várt élményt, tehát nem jutottam vele sokkal előbbre. Talán az önbizalmam helyreállt kicsit, ami nem az én hibám, ez a világ ilyen sz..ar, emlékszem volt hogy a nőgyógyász 25 éves koromban rámförmedt, mit akarok én, hogy vizsgáljon meg, ha még szűz vagyok??? Majdnem azt mondta, hogy bármi bajom van, dö...göl..jek meg, ha még szűz vagyok, akkor se vizsgál meg.

Aztán amikor később egy újabb kapcsolatban már szerelemből feküdtem le, akkor jöttem rá, hogy a szex pont olyan, mint a filmekben és hiába mondták, hogy ne álmodozzak, mert lejjebb kell adni, azzal a sráccal minden olyan volt, amiről egész életemben álmodoztam. A mai napig úgy érzem, hogy én 29 évesen vesztettem el a szüzességem és nem 26 éves koromban.


Az a baj, hogy ma valóban nehéz ismerkedni. A bulizás sosem volt az én világom, és nem hiszem hogy jó lett volna lejjebb adni, és lelazulni arra a szintre. Csak sok fiatalnak így tényleg nincs lehetősége ismerkedni, és végül elrepül felettük az idő. Mert ahol lehetne, pl. fősulin, munkahelyen, azok se túl jó színhelyek, sokan nem véletlen mondják, hogy soha többé osztálytárssal vagy kollégával, de hát akkor kivel?


Én is a főiskolán találtam meg a párom, de nem volt egyszerű túlélnie a kapcsolatunknak a premier plánt. A mai napig vannak bennem olyan sebek, amik talán egyszer mégis a végét jelentik a megtalált álomnak.

2010. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%

"Aki 20 év felett van s még nem volt párkapcsolata az képtelen másokat elfogadni, szeretni mást a hibájával együtt, és nem tud alkalmazkodni!"


Ezt hogy mered állítani? Minden 20 év feletti szűzzel beszélgettél már? Én is szűz vagyok, és képes vagyok másokat elfogadni, és szeretni feltétel nélkül. Ha te azt hiszed, hogy ezen képességek elsajátításához az kell, hogy egy pénisz kerüljön a vaginámba, akkor inkább veled van a baj.

2010. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!