Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a cikkről? Ismersz olyat, akire "illik" a cikk?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 17. 13:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
Één nem ismerek ilyeneket...Nálunk normális emberek élenek:DDEzek tutira nem azok..
2010. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese.
2010. máj. 20. 17:09
 33/35 anonim ***** válasza:

Kérdező ha téged aggaszt a szüzességed ne olvasgas ilyen hülyeségeket, és ne ülj a gép elött.

Egyetemre jársz fogd magad és menj el pár buliba, kocsmai ivászatra, a buliról szól az egyetemisták élete.

Menj el a buliba igyál meg egy italt és dumálj egy csajjal, ha lekoppint irány egy másik, és mondogasd magadnak hogy a csaj hülye mert kihagyott egy ilyen jó pasit.

2010. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem vette el a szüzességemet. 34 voltam akkor. :/

Egy rakás pasival flörtöltem, de mivel nem voltak megbízhatóak, hát pár hátba simogatás után vissza tolattam.

Érdekes, hogy én már 14 éves koromban állatira szex éhes voltam. Szinte naponta magamhoz nyúltam. Ezzel meg jól megvoltam és nem kellett holmi energiát föcölnöm az ismerkedés izzasztóbb részébe. (itt a kínos dolgokra gondolok)

2010. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Van egy-két olyan ismerősöm, aki 25 év körüli és sejtem, hogy még szűz lehet.


Ők tehetnek róla egyébként, mert túlságosan félénkek és visszahúzódóak, nem járnak sehová.


Nagyon kedves emberek, de nem irigyelem őket, mert szerintem nem lehet könnyű társ nélkül élni. Én már el sem tudnám képzelni az életemet úgy, hogy nincs senkim.


Párommal most vagyunk egy olyan időszakban, hogy nem látjuk egymást huzamosabb ideje, hetek óta és már mindketten nagyon ki vagyunk éhezve. Egyszerűen egy felnőtt ember alapvető szükséglete a testi kielégülés és a gyengédség, egy szerető társ közelsége.

2010. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!