Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről a...

Frigg kérdése:

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem voltam egészen biztos a kategóriában, de azért ide tettem, mert lehetséges, hogy az anyjával való kapcsolatra vezethető vissza a hozzáállása. A többi írása is uszító, gyűlöletkeltő.


Ti mit gondoltok erről az írásról? Mi állhat a hátterében?



2013. nov. 21. 22:00
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
92%

És ehhez az alkotásához mit szóltok?

[link]


Maga a megtestesült értelem:D A szerző ugyanaz.

2013. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
92%
22 Nekem is sok barátságom tönkrement, de hidd el, a férfiak ugyanannyira, sőt, talán még jobban is képesek a sunyiságra és a hisztire.
2013. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
97%

Több nagy név van férfiak között? Tudomány, politika.... Szerintetek akár a közelmúltban mennyire volt normális, ha egy nő tudós, vagy politikus? Csak a tűzhely és a gyerek mellett volt a helyük, szerintem ez az indok nagyon nem állja meg így a helyét. Úgy néz ki a cikk írója mégsem olyan okos mint állítja. Sőt, lehet találnánk még akár nőt is aki okosabb nála! :) Szánalmas a gyerek. A rivalizálással még egyet értek, de nem ennyire sarkalatosan.

Emma meg Daniel példa? Pont attól nem felszínesek, hogy elég nekik, hogy egy csaj jól néz ki? Nem mondom, hogy a nők ebben jobbak, de a férfiak sem szentek.

Az esküvős résznél vált nekem egyértelművé, hogy ennek a pasinak nagy gondjai vannak a párválasztással. :) Ha így gondolja ott nagy bajok vannak. Igen, vannak ilyen nők, de férfiakra is lehetne házasság szempontjából általános hibákat ráhúzni és felnagyítani.

Én nem húztam fel magam a cikken, megszoktam az ilyen véleményeket néhány férfitól. Az anyjáról is ezt gondolja vajon????

2013. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
63%

26-os: Szerintem nincs is neki anyja, úgy sz*rták.

Elnézést, nem vagyok egy mocskolódó fajta, de még férfiként is komolyan sértve érzem magamat.

2013. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 Pötyös Panni ***** válasza:
78%
Mivel az "író" egy nokedli, mehet a levesbe a mondanivalójával együtt.. :)
2013. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
A vöröshajas cikkénél megemlítette, hogy nem csak a természetes vörös hajúaknak nincs lelkük, hanem úgy általában a nőknek nincs lelkük. Egészen addig, amíg nem szülnek fiúgyermeket, mert utána már kapnak lelket. Ez ugyan úgy vonatkozik az anyjára, és a nővérére is. És ezt teljesen komolyan is gondolja.
2013. nov. 22. 00:31
 27/57 anonim ***** válasza:
93%

Az írónak nyilván a polgárpukkasztás a legfőbb célja az irományaival, de be kell valljam, én nő létemre 1-2 mondatán hangosan nevettem. Aztán pedig rá kellett jönnöm nem ír (mindig) hülyeségeket.

Összeszedte egy csokorba a legrosszabb női tulajdonságokat, amiből nem feltétlenül mind található meg minden nőben, de ha úgy jó mélyen magunkba nézünk, egyet biztosan tudunk találni a felsoroltakból, ami ránk is igaz.

Sok mindenben nem értek egyet a cikkel, szívesen leülnék az íróval ezek megvitatására.... :)

Mi nők is össze tudnánk szedni az "erősebbik nem" (hahaha :D) minden hibáját,de két okból nem tesszük. Az egyik, hogy nem lenne rá elég időnk, végeláthatatlan sorolás volna, felesleges szájtépés............., a másik pedig az, hogy bennünk megvan egy olyan JÓ!!! tulajdonság, ami miatt nem tesszük. ;)

2013. nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
26%

2-as "Az egyik lánynak megvolt, de sajnos annyira gyengén teljesített, hogy a lány köszönte és nem kért belőle többet, plusz ezt közölte is a férfinak látszó lénnyel. Gondolhatjátok milyen jót tett férfiú önbecsülésének :D :D

Egy ideig próbált mindenkihez közeledni a tágabb ismeretségi körben, csak kapjon egy esélyt a szépítésre, de kosarat kapott. Ki akar egy nullával ágyba bújni? "



Kibeszélte a partnerét akit előtte megalázott? NŐ! Igazoltad a cikket, köszönjük. :)

2013. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
23%
20-as
2013. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Nem volt szép a hölgytől, az egy dolog. Nem kell általánosítani. A férfiak EGY RÉSZE, NEM MIND is ugyan úgy kibeszélik a szexuális kalandjaikat....
2013. nov. 22. 01:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!