Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről a...

Frigg kérdése:

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem voltam egészen biztos a kategóriában, de azért ide tettem, mert lehetséges, hogy az anyjával való kapcsolatra vezethető vissza a hozzáállása. A többi írása is uszító, gyűlöletkeltő.


Ti mit gondoltok erről az írásról? Mi állhat a hátterében?



2013. nov. 21. 22:00
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
43%

Egy kis tudomány:


A havi vérzés megszűntével csökken a nők közötti rivalizálás

Szerző: Független Hírügynökség

A menopauza csökkenti a nők közötti biológiai indíttatású rivalizálást, állapították meg brit tudósok. Kísérletileg igazolták, hogy a nőknek a havi vérzésük megszűntével, a fiatal nők közül a feminin típusúak tűnnek vonzóbbnak. Korábbi kutatások kimutatták, hogy a termékeny nők - főleg a peteérési időszakban - hajlamosak kevésbé vonzónak ítélni más nőket.


[link]

2013. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
76%

Na nézzük. A cikk alapvetően provokáció. Ez a pasas annyira figyelemhiányos, hogy ezzel akar magának minél nagyobb nézettséget, minél több kommentet szerezni, mert sok a szabadideje és magányos. Nem kell vele foglalkozni...


Sokan jöttek itt a nők rivalizálásával. Ebben alapvetően nem lenne igazság, mert az ősközösség óta a nők az összetartáshoz LENNÉNEK szokva. Egymásra voltak utalva a kezdeti időktől, mert a férfiak messzi földön vadásztak, sok volt a legalább félig "megárvult" gyermek, és a közösség fennmaradása a nők összetartásán múlt.

Abban a helyzetben nagy a női rivalizálás manapság, ahol kevés a férfi. Itt írta valaki, a munkahelyén szinte csak nők dolgoznak és ölik egymást. Az mi osztályunkban is, volt 24 lány és 4 fiú (ebből egy homoszexuális), és mindenki klikkesedett meg bántotta egymást, mert a pasik hiánya frusztrációt szül. De én egyébként nem figyeltem meg a gyilkosságokat:D


De elég, ha magamból indulok ki. A pasim sosem tisztítaná ki a lefolyót, mert hánynia kell a szagától és a látványától, ezt tehát én csinálom. Ugyanúgy, az esetleges bogaras, egeres móka is rám hárul, és nem idegenkedem tőle. Az alapvető hormonális ciklikusságon kívül más hisztim nincs, és nagy ívben letojom, kin milyen ruha van. Persze, biztosan én vagyok az egy a millióból:D És beismerem, a pasim tényleg jobban főz nálam.


Ami a legviccesebb, hogy úgy próbálja felmagasztalni a pasikat a nőkkel szemben, hogy szidja őket is. Úgy tesz, mintha az előnytelen tulajdonságok miatt lennének a férfiak különbek, mint a nők. "Ha egy férfi kifogásolható ruhadarabot vesz fel, barátai szemébe röhögnek, kifigurázzák, és lehordják egy utolsó bu*inak." Bezzeg a nők másképp cselekednek, ezért rosszak.


Hagyjuk már... Az ő baja, ha ennyire boldogtalan. (Na, a bemásolt részlet miatt fennakadtam a trágárságszűrőn. Pff.)

2013. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
90%

HighFiveHigh, a tudományban feltétlenül van valami. De nem értek egyet azzal, hogy a nőket azért kellene szidni egy interneten közzétett cikkben, mert a biológiai és hormonális beállítottságuk más, mint a férfiaké.

Pont azért van a "havibajos hiszti", mert a nők szülnek, a férfiak meg nem. Az meg, hogy ha a férfiak szülnének, jobban csinálnák - egyenesen felháborító. Ennyi erővel én is jobban dugnék, mint bármely férfi, ha lenne péniszem...

2013. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%

Olvassátok el egy nő tollából:


Esther Vilar

Az idomított férfi 5 csillagozás

Esther Vilar: Az idomított férfi

„A nők úgy intézik, hogy a férfiak helyettük dolgozzanak, gondolkozzanak, viseljék a felelősséget. A nők kizsákmányolják a férfiakat. De a férfiak erősek, intelligensek, fantáziadúsak, míg a nők gyengék, buták és fantáziátlanok. Akkor miért a nők zsákmányolják ki a férfiakat, és miért nem fordítva?”


lélektan pszichológia


>

Akadémiai, Budapest, 1990

162 oldal · ISBN: 9630558297 ·



Halálos fenyegetéseket kapott a szerző nőktől.

2013. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
0%
Fent van ingyen interneten, csak nem akartam linkelni.
2013. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
De nekem ne akarja senki megmagyarázni azt, hogy márpedig de-de-de, minden szó igaz a cikkben. Vannak olyan nők, akikre igazak ezek az eltúlzott sarkítások, sztereotípiák, de ha a fejére is áll, akkor sem lesz igaz MINDEN nőre. A többi írását elolvasva nem is tudom komolyan venni egyáltalán ezt az embert...
2013. nov. 22. 13:21
 47/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem szó szerint, de sok igaz.
2013. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem sértegetésből, de anyukádról is ezt gondolod? :/ Mármint komolyan kíváncsi vagyok, hogy a szülőkre is vonatkozik ez, vagy csak a többi nőre.
2013. nov. 22. 13:29
 49/57 anonim ***** válasza:
0%
Ő kivételes, ezt az apám elmondja bármikor. A mocskosságot a többi felesége csinálta. :D Láttam is. Mindig vannak extrém emberek, extrém jó emberek is.
2013. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Na, hát pontosan erről beszélek. Mint írtam, aláírom, hogy vannak olyan nők, mint a cikkben leírtak. Vannak bizony. De nem az összes ilyen. Az is opció, hogy egy-egy tulajdonság megtalálható az emberben, de nem ilyen undorítóan eltúlozva és kisarkítva.
2013. nov. 22. 13:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!