Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről a...

Frigg kérdése:

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem voltam egészen biztos a kategóriában, de azért ide tettem, mert lehetséges, hogy az anyjával való kapcsolatra vezethető vissza a hozzáállása. A többi írása is uszító, gyűlöletkeltő.


Ti mit gondoltok erről az írásról? Mi állhat a hátterében?



2013. nov. 21. 22:00
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten irigylem, hogy ennyi szabadideje van.
2013. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanezt a cikket meg tudnám írni fél óra alatt a férfiakat szidva, mit ahogyan az "író" tette viszont.

Egyetlenegy baja lehet az ipsének: nincsen muff mellette éjszakánként.


Nő vagyok, vállalom a hibáimat, de nagyon sok mindent kikérek magamnak, ami a cikkben van.

2013. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Egy korábbi cikk alatti hozzászólásában utalt arra, hogy nem a nőkhöz vonzódik. Nem tudom, hogy komolyan írta-e.
2013. nov. 21. 22:24
 4/57 II.Dartheon ***** válasza:
97%
Jéééézus.. hogy lehet valaki ennyire nőgyűlölő? Kb ez a "pasi" (mert nem az) már lehet annyi kosarat kapott tőlük h így reagál rá.. és egyetértek veled kettes (azt hiszem) aki kikérte a dolgokat magának, melletted vagyok (fiú létemre).. csak az első 2 bekezdést olvastam el, az agyvizem felforrt.. ez is ám tudja hogy kell a szart keverni, és az embereket egymásnak uszítani...
2013. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyennek csak azt üzenem, hogy legyen búza és ne pazarolja ránk a drága idejét...
2013. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
97%

(Nő vagyok)

Nyilván vannak benne sztereotípiák, igazságok, elismerem.

Na, de kisarkítani őket és csak a negatívumokat összeírni (aminek a lényege leginkább, hogy minden nő egy kanál vízben meg tudná fojtani az összes nőtársát, élen a legjobb barátnőjével, aki szerinte biztos egy k...a).

Minek?

Uszítás a köbön...

2013. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, milyen körökben forog ez az ember, aki írta a cikket, mert hogy nem értelmiségi, az biztos.
2013. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
16%
csak fáj az igazság, és ha szívünkre tesszük a kezünket és nagyon mélyen belenézünk a kicsi lelkünkbe igenis ilyenek vagyunk mi nők és én ezt bátran vállalom akármilyen vurgális módon van megírva a dolog. ez van hölgyeim, lehet puffogni, de az igazság ott van...
2013. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
4%
Ez szokott lenni az igazságot leiró cikkeknél. Aki nem ért egyet vele elmondja, hogy ez nem igy van és kész. Indokolni senki nem tud, megmondani, hogy mi nem igaz a cikkben :)
2013. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nemrég dobta egy csaj :P

...vagy ami esélyesebb, csak próbálkozott egy csajnál, de már ott visszapattant. Nagyon "savanyú a szőlő"-effektust érzek ki a szövegéből.

2013. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!