Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről a...

Frigg kérdése:

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem voltam egészen biztos a kategóriában, de azért ide tettem, mert lehetséges, hogy az anyjával való kapcsolatra vezethető vissza a hozzáállása. A többi írása is uszító, gyűlöletkeltő.


Ti mit gondoltok erről az írásról? Mi állhat a hátterében?



2013. nov. 21. 22:00
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
10%
Aki értelmiségi (és jól fizető munkája van) az nem ir ilyen cikket (többnyire, de a legnagyobb politikusok, közgazdászok, professzorok, kutatók, tudósok stb. sem irnak cikket, könyvet ugye?), mert gond nélkül eltölti az idejét a 3. pontban ismertetett okok miatt.
2013. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
15%
Sok dologban igaza van pedig.
2013. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 II.Dartheon ***** válasza:
85%
és most, hogy erről a gyökérről beszélünk, jól fel is ment az oldal látogatottsága... :(
2013. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
28%
Azzal, hogy lepontoztok (kedves nőtársaim) akkor is igaza van. Lepontoztál, miért? mert puffogsz és nem értesz egyet az igazsággal, mert saját magaddal sem vagy őszinte, én legalább elismerem....lehet újra lepontozni, változni nem fog semmi. Az fáj, hogy valaki lemeri ezt írni, és nem azért mert meg van sértődve, azért mert a nők 99% ilyen és pont
2013. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is igaz amit leír. Nőként mondom ezt.
2013. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

Ki melyik részét érzi igaznak? Tényleg érdekel! :)

Amúgy "érdemes" elolvasni a többi cikkét is.

2013. nov. 21. 23:14
 17/57 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg az az igazság, hogy egy szánalmas puha p..cs. Az ilyeneket lehet amúgy a legjobban farkuknál fogva megvezetni, másra nem nagyon jók. Olyan szinten remegnek a p.nc.iért, hogy komoly lelki gyötrelmeik vannak.

Ismerek ilyet fickót, és amúgy valóban főiskolát végzett lény (nem, nem ugyanazzal, hogy művelt), megfordult már köreinkben, de aztán kiderült, hogy miért maradt el. Az egyik lánynak megvolt, de sajnos annyira gyengén teljesített, hogy a lány köszönte és nem kért belőle többet, plusz ezt közölte is a férfinak látszó lénnyel. Gondolhatjátok milyen jót tett férfiú önbecsülésének :D :D

Egy ideig próbált mindenkihez közeledni a tágabb ismeretségi körben, csak kapjon egy esélyt a szépítésre, de kosarat kapott. Ki akar egy nullával ágyba bújni?

Gondolom a cikk írója is valami 'nagy teljesítményű' lény, de felőlem annyit kompenzál, amennyit akar.

2013. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
10 Szóval te is azokból a körökből jöttél...az írásod alapján látszik.
2013. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
82%
Én beleolvastam egy másik cikkébe, egyáltalán nem szimpatikus számomra a cikk írója. De amit linkelt cikkben ír, sajnos igaz. Az érzékenységről, a női gyűlölködésről és álságosságról szóló részt tartom valósághűnek. A női rivalizálás elképesztő. Képtelenség normális korrekt emberi kapcsolatokat kialakítani, mert ezek a női tulajdonságok mindig bezavarnak. Szinte minden barátságom ezeken a dolgokon ment tönkre. Több férfival beszélgettem ezekről a dolgokról, és ők is így látják ezt, a számukra is rettent idegesítő mindez. Idővel én is meguntam a női cirkuszolásokat, belefáradtam, teljesen visszavonultan élek. Szomorú ez.
2013. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
83%

Én jót nevettem ezen a cikken és egyet kell értenem azzal aki szerint pillanatok alatt összelehetne dobni ennek a férfiakról szóló megfelelőjét.

Mi állhat a hátterében? Nem szerette az anyja, dobta valaki, simán hülye, vagy trollblogként írja ezeket a csodákat.

Tipikus sztereotípiákat nagyít fel és olvaszt bele a fröcsögésébe, de az érvei több ponton támadhatók.

Csak egyet emelek ki, a férfiak jobbak mindenben mert a Jamie Oliver a híres szakács és nem a konyhás Juliska.

Aham, ez semmit nem jelent, nem nem függő hanem embere válogatja,hogy kinek van érzéke a főzéshez. Na meg a társadalomba berögzült,hogy jobban kell kultiválni a hímnem képviselőit. Ez a filmiparban is előtűnik ahol előszeretettel használják a "male gaze" technikát, vagyis hímnemű egyedek szemszögéből mutatják be a történéseket, ezzel is -mégha tudat alatt is- de az emberekbe rögzítve a férfiak "felsőbbrendűségét".

2013. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!