Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről a...

Frigg kérdése:

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem voltam egészen biztos a kategóriában, de azért ide tettem, mert lehetséges, hogy az anyjával való kapcsolatra vezethető vissza a hozzáállása. A többi írása is uszító, gyűlöletkeltő.


Ti mit gondoltok erről az írásról? Mi állhat a hátterében?



2013. nov. 21. 22:00
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
0%
DE KELL!!!!!!
2013. nov. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 Salx Narval ***** válasza:
95%
Hát, aki kételkedik az menjen olyan közösségbe vagy melóhelyre ahol javarészt nők vannak, az valami brutál.:D És ezt nem én, hanem az ilyen helyen dolgozó nők állítják. Kedves hölgyeim tényleg gonoszul bántok nőtársaitokkal, nap mint nap tapasztalom.
2013. nov. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
57%
Ez az iromány, mint minden általánosítás több sebből vérzik. Minden pontját meg lehet cáfolni. A szerzőnek nem volt anyucival felhőtlen a viszonya. Ezenkívül nőknél sikertelen, mikropéniszes, látens homokos.
2013. nov. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy nyilvánvalóan provokáló cikk, méghozzá elég hiteltelen "tényekkel" tarkítva (pl. a férfiak mindenben jobb eredmény mutatnak fel - egyrészt, a nőknek van pár évezredes lemaradásuk az elnyomás miatt, másrészt mi az, hogy a számszerűsített, igazolt adatok őt most nem érdeklik? Kb olyan, mintha azt mondanám, hogy lesz*rom, hogy kék az ég, valójában barna- érted a lényeget).


Az ilyenekkel kár foglalkozni, mindig is voltak beteg emberek, az én életemben ugyan semmilyen vizet nem zavar eggyel több, mert nem vagyok vele napi kapcsolatban. Én maradok értelmes nő, értelmes barátnőkkel és sok értelmes férfit ismerve, ez a cikk semmit nem változtat az én boldogságomon.

2013. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván provokáció az egész. A nőkről szóló írásban sok igazság van, de az alpári stílusa nekem sem tetszik.


A vörhenyesekről szóló cikk pedig egy az egyben hajaz egy South Park részre, szóval még csak nem is saját gondolatait írta le. Eric Cartman figuráját utánozza le a szerző...a kis nyomi: )

2013. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
71%

Igazából semmit.

Egy figyelemhiányos, önértékelési problémákkal küszködő szerencsétlen írta. Ennyi.

Sajnálom őt.

2013. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg, hazugság az egész:


Rivalizálás két barátnő közt?


Lányok ti hogy rivalizáltok a barátnőtökkel? Mi volt a legnagyobb "harc" amit vívtatok egymással? és meddig mentetek el? Mi az ami már nem férne bele a barátságba és mi az ami még belefér? Esetleg olyan is volt már, hogy a rivalizálás testi küzdelemmé fajult? (Játék vagy komoly) Szkander, birkózás stb.? Mért és hogy alakult ki a legnagyobb rivalizálásotok? Ki kezdeményezte, és mi volt a tétje? ki győzőt és mi lett a "jutalma"? Fiúk láttatok már két barátnőt rivalizálni? Ha lehet konkrét példákat írjatok, mi,hogyan,mért történt,és mi lett a következmény?


2011-12-18 15:34

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..

2013. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
0%

Miért ilyenek a nők egymással?


Először is mint mindig, tisztelet a kivételnek!


A legtöbb női barátság hihetetlenül felszínes, szinte folyamatosan hallom, hogy az állítólagos legjobb barátnők miket mondanak egymásról a másik háta mögött. Folyton megy a rivalizálás, az összehasonlítgatás. Ha két jóképű férfit egymás mellé sodor az élet tök jól elvannak, de a két szép nő folyamatosan fúj egymásra.

Állandóan megy a lenézés, a másik egrecírozása. Ha valaki fiús lány, azt a csajosok pesztrálják, hogy igénytelen, szakadt, csúnya vagy épp leszbikus. Viszont ha egy lányos lány kerül a fiúsabbak közé ő lesz egyből a kényes, a lotyó, aki csak a külsejével törődik, ebből kifolyólag biztos buta is. Sokuk olyan előítéletes és csak a textilt meg a csinos (vagy kevésbé csinos) pofit látja és esélyt sem ad a mögötte lévő embernek.

Vagy csak én tapasztaltam eddig ezeket? Ti hogy gondoljátok? Élmények esetleg?


Keress kérdéseket hasonló témákban: nő, barátság, rivalizálás, kapcsolat


2012-12-10 20:09


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__3..

2013. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%
A nők közül is sokan elismerik maguk között a cikk igazságait. :)
2013. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
0%

Három nő= balhé


Túl sok nő egy helyen sosem bírja hosszú ideig. Harmincvalahány éves tapasztalatom mondatja ezt velem. A nőneműekkel zsúfolt iskolai osztályok, munkahelyek egészen eltérnek azoktól, ahol a férfiak is jelen vannak. Diákkoromban harmincan voltunk az osztályban, csupa lány. Folyton ment a kavarás, az egymásra irigykedés, a pletykálás.


Felnőtt fejjel rengeteg ismeretséget kötöttem, ezekből hol haveri, hol baráti viszony alakult. Nem egy alkalommal kerültem olyan helyzetbe, ahol már meglévő barátnők mellett kaptam helyet. Mindig kudarcba fulladt kísérletek voltak ezek, ahogy azok is, amikor én próbáltam összemelengetni barátnőimet egymással. Ha kettőnél többen lettünk, abból mindig csak baj lett. Féltékenység, irigység, egymás háta mögötti pletykálás.


[link]

2013. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!