Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális az ha az...

Mennyire normális az ha az anyuka a lebetegedett (megfázott és lázas) felnőtt gyerekével otthon marad és nem megy dolgozni?

Figyelt kérdés
szept. 10. 21:16
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

#47 - #50 - köszönöm a kommentjeidet!

😊

Én azon az állásponton vagyok, hogy merjen az ember nagyot gondolni, és tegyen is valamit érte. Sajnos nem kakkanthatom le egyszerre ezt a hanyatló imperialista vergődést, így a pici kis fenekemmel csak apró adagokat helyezhetek el a megfelelő helyekre.

😁

Az így keltett illat olyan hatást vált ki, mint az annak idején divatos repülősó az ájult arisztokrata udvarhölgyekre - és ahogy a bölcs mondás tartja:


"Lassú víz partot mos!"

😀

szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
60%

51.

😂😂😂

Idealista vagy, de én is. 😉

szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Annó ezt egy lakótársammal megtettem Németországban.

Nem hagytam magára.

Ő is megtette velem, amikor minden bajom volt, lázas voltam, akkor az volt neki az első, hogy reggel mielőtt dolgozni ment bejött, és a lázamat nézte, gyógyszert hozott be nekem, hazafelé gyümölcsöt-ételt hozott. Igaz, ő nem maradt ezért otthon.

A világon nincs annál jobb érzés amikor valaki törődik veled, amikor beteg vagy. Mondom ezt 32 éves ferfiként.

Szóval teljesen okés főleg egy szülőtől, de még egy baráttól is (természetesen csak akkor ha meg is teheti)

szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!