Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális az ha az...

Mennyire normális az ha az anyuka a lebetegedett (megfázott és lázas) felnőtt gyerekével otthon marad és nem megy dolgozni?

Figyelt kérdés
szept. 10. 21:16
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
71%

22+

Egy megfázáshoz túlzásnak érzem a dolgot... költözzön haza akkor, de bőven elegendőnek kéne lennie ha munka után megeteti, meg mos rá.

szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
77%
Miért jó mások felett ítélkezni?
szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
79%
22-es, ne zavarjon, hogy a kérdésnek KÖZE NINCS ehhez! Ilyen alapon a szaharai útiélményeidet is elmesélhetted volna, pont ugyanannyi relevanciája lenne.
szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
45%

Én a vőlegényemet sem hagyom itthon egyedül 38 fokos lázzal, úgy, hogy szédül, hányingere van, hány, hol alszik hol csak szenved, enni nem tud, de az ágyból felkelni sem.


Ezért SENKIT nem utalnak be a kórházba, mert igaz a 38 fok és ízületi fájdalom még nem életveszélyes állapot, viszont arra már pont elég, hogy az ember egy teát elkészíteni ne tudjon.


Aki szerint okés magára hagyni egy olyan embert, csak "mert felnőtt és kicsit beteg", aki a wc-re kapaszkodva tántorog ki, úgy szédül, annál vannak bajok.

szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
60%

26-os vagyok: nálam a lázas állapot max 2 nap, igaz kellemetlen, és többet alszok, mint amúgy, de képes vagyok a mindennapi életre.

A vőlegényem meg majdnem lázgörcsöt kapott.


Pedig ugyanazt a betegséget kaptuk el mindketten, egyidőben, én két nap alatt 95%-ban túl voltam rajta, neki ez egyhétbe telt, ebből az első három napon át ott volt a kezem ügyében a telefon, hogyha mégis hívni kellene az ügyeletet.

szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen normális, ha gyermekem kéri mellette vagyok.
szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
40%

Egy évben egyszer szoktam beteg lenni de akkor 2 napig fekszem.

Ilyenkor ha nem is marad itthon a férjem de 1,5-2 óránként haza jön.

Legutóbb is mint mindig annyira ki voltam ütve a rengeteg hányástól és hasmenéstől hogy nem bírtam egyedül kimenni a mosdóba annyira szédültem.

Én is otthon maradok vele ha beteg mert tudom mennyire rosszul tud lenni.

Ez az évi 1-2 nap szerintem bele kell hogy férjen..

szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
44%
Kiskamasz korom óta nem maradtak velem otthon... 😅 Anyuka lusta mint a dög, vagy egy igazi "mamapicifia" esetről van szó.
szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
80%
ha a főnök elengedi hirtelen szabira, azt csinál azalatt, amit akar. Neki ez fontos, másnak meg a nyaralás.
szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem leginkább az a nem normális, hogy egy technikai civilizációban nem kettő, hanem legalább heti öt napot kell dolgozni annak is, aki nem személyzetes kastélyban lakik, mint egy sztár, politikus, iparmágnás, stb.!


Az embernek rengeteg elintéznivalója van a magánszférájában is, ezért egy betegápolási ügy csak az utolsó csepp a pohárban, hogy kivegye az ember az alkotói szabadságát. Amúgy meg minek él valaki egy háztartásban a szeretteivel, ha a lefáradt késő délutánokon kívül soha nem lehet velük együtt?


Ez a világ úgy beteg ahogy van, hisz leginkább csak azért kell már munkába járnunk, hogy a politikusok sz@rrá bombázhassák egymás országait, meg egy rakás degenerált vallási fanatikusnak és egyéb félhülye-kategóriás élősködőnek legyen elég passzív jövedelemforrása!

szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!