Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális az ha az...

Mennyire normális az ha az anyuka a lebetegedett (megfázott és lázas) felnőtt gyerekével otthon marad és nem megy dolgozni?

Figyelt kérdés
szept. 10. 21:16
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt ember is lehet nagyon rosszul, ha annyira nincs jól, hogy nem tud rendesen gondoskodni magáról(pl annyira legyengült, hogy egy teát sem tudna megcsinálni magának)teljesen normális
szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
25%

1-es, ebben az esetben kórház. Nyilván kedves gesztus, ha valaki rosszul van, és megterhelő pl teát csinálni, és én is otthon maradnék mondjuk a párommal esetleg a legnehezebb 1-2 napban, de aki nem tud egyáltalán felkelni sem, és egy teát megcsinálni, annak kórházban a helye.

Amikor covidos voltam, marha szarul voltam, de épp hogy meg tudtam egy teát csinálni. Ha az nem ment volna, wcre sem tudtam volna kimenni és az ágyba vizeltem volna.

szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs ezzel baj.
szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
89%

Bármikor otthon maradnék a nagykorú lányom,de még a férjem miatt is.

A kórházról meg annyit,bár lehet ez csak a mi városunkra érvényes,hogy teljesen lekaksizzák a betegeket. A lányomnak pl terhesen kellett hirtelen befeküdnie,de az ebédet nem tudta megenni,mivel nem csomagolt kanalat és villát magának. Így amíg lehet,én otthon ápolnám a szeretteimet.

szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
85%

A szabadságával azt csinál, amit akar. Táppénzre kiírni nem fogják.

Mondjuk, nekem furcsa, az tényleg szélsőséges, ha valaki a WC-ig nem bír kimenni. Minden mást oda lehet neki készíteni 1 napra.

szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tök oké dolog, pár nap szabadság ilyen dolgokra belefér.
szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lenne normális?
szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális ha megteheti. Mi erősebb egy anya szereteténél? A vágyáról, hogy gondoskodjon gyermekéről? Mindegy, hogy 5 vagy 35 éves.
szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
86%

Azért egy megfázásból eredő lázzal otthon lehet hagyni egy felnőtt embert.

De még egy 14 éves kamaszt is.

Ettől függetlenül, ha anyuka könnyen ki tud venni szabadságot és szívesen szánja erre, akkor kívülről véletlen se nevezném ezt abnormálisnak. Ez az ő dolguk. Én biztos nem csinálnám meg és mástól se várnám ezt magam felé, de más életét én nem minősítem.

Van az az állapot, amikor tényleg jó, ha otthon tud vele maradni valaki, de ha az 1-2 nap alatt nem múlik el, akkor szerintem is kórházba kell küldeni, nem otthon ápolni.

szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
67%
Én a múlt hónapban a férjemmel maradtam itthon, mert beteg volt. Szédült, hányingere volt. Egyértelmű, hogy nem hagyom így itthon egyedül. Kiskorú lányaim vannak, így róluk nem nyilatkozok, mert akkor itthon vagyok velük.
szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!