Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám megértetni apával,...

Hogy tudnám megértetni apával, hogy nem állok "anya oldalán", de így mégsem viselkedhet?

Figyelt kérdés

Elváltak már 2 éve, de apa borzasztó csúnyán beszél és viselkedik anyával. Múltkor anya kocsija nem volt jó és nem tudott kivinni a buszállomásra,hogy elmenjek a láthatásra. Írtam apának,hogy akkor jöjjön értem. Meglátta anyát és elkezdte rúgdosni a kaput,hogy mi az, hogy tiltani akar, nem akart elengedni a láthatásra. Amikor mondtam,hogy tényleg nem jó a kocsi lehurrogott, hogy el ne higgyem már, vagy már átmosta az agyam és anya oldalán állok? Így inkább rámondtam,hogy ja végül is szerintem is ki tudott volna vinni a buszhoz ha akar.

Most meg apa kérdezte, hogy anya miket vett nekem iskolakezdésre meg mennyi pénzt adott, én elmondtam, erre felhívta telefonon anyát, és olyanokat üvöltött a telefonba,hogy majd kirúgdossa belőle a gyerektartást ha nem költi rám,meg lever rajta minden forintot amit magára költ és hasonlók.

Hogy mondjam meg neki anélkül,hogy az lenne hogy anyát pártolom,hogy már túlzásba viszi ezt a viselkedést és kicsit moderálja magát?



szept. 9. 12:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
94%

Apukád érted megy és elvisz a láthatásra. Majd vasárnap este haza is visz.


Egyetértek azzal, aki a feljelentést írta anyuka részéről. Mit óbégat, fenyegetőzik, hogy ki mennyit hova költsön meg ő kit rugdal meg? Ahelyett, hogy elvinne füzetet meg ceruzákat venni.


Amúgy ha elmúltál 16 dönthetsz úgy, hogy nem szeretnél menni ehhez az agresszív baromhoz, aki sajnos az apád.

szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
69%

Ezért kell megválogatni, hogy kinek szül az ember!

Ez egy pitiáner proli, mármint az apukád, aki sajnál minden forintot amit gyerektartásba fizet, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van!

SAJNOS!

Nagyon sajnálom, különben én is szültem egy hasonló bunkónak, aki pénzes volt es pokollá tette az életünket hasonló stílusával!

Megkértem, hogy a lanyom előtt ne nevezgessen engem es ne ordítson, mert a gyerek fél!

Amúgy én leszarom mit mond de a gyereket traumatizálja!

A válasza: NEM ÉRDEKEL!

Ez nemcsak bunkó volt mármint az exem, hanem rendkívül alattomos is, ráért évekig perelni, nyomorba dönteni, nem érdekelte, hogy a gyerekenek mennyi jut!

Anyámék segítettek anyagilag! Évekig amíg a lányom kicsi volt, míg ő medencés villában röhögött a markába, hogy árthat!

Ezt élvezte!

Mondanom sem kell, hogy teljesen egyedül voltam, magamra szakadtan, betegen, egy kisgyerekkel, életmentő műtét után, de ez őt nem hatotta meg! Ellenkezőleg!

Végül ezekkel a mocskolódó szövegeivel próbálta a gyerekem ellenem fordítani, hogy anyád semmire se jó, csóró és el akart minket választani, úgy hogy megvett a lányomnak dolgokat, amiket szólt, hogy elvesz, ha velem szóbaáll a gyerek!

Végül a lányom megbetegedett, pszichiátrián végezte!

Hozzáteszem nagyon bízott az apjába és felnézett rá! Nagyot csalódott szegeny, de kifogtam mikor esett!

Óvatosan azzal az őrülttel!

Ha szerencséd van, csak idióta, es nem fog sokat kavarni, reméljük nem jársz te is úgy mint a lányom!

szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Megsúgom hogy az ilyen azt élvezi, hogy következmény nélkül őrjönghet és bánthat!

Nem érez irántad se semmi empátiát!

Egy kötelesseg neki az egész, amit nem akar.

Helyedben igenis foglalnák oldalt, barmennyire is neked furcsa lenne, a rosszat hamvába kell eltaposni.

Különbséget kell tenni a jó és a rossz között, ne próbáld megérteni a rosszat, mert beleszakadsz!

szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Neki nincs pénze, de azt mondja ha ad abból a kevésből azt anyám költse rám.
szept. 9. 14:07
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel van szerencséd, hogy nincs pénze, akkor sok szart nem tud kavarni!

Egy sima idióta, ezzel könnyebb a helyzet!

szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
93%
Apád egy manipulatív, bántalmazó pszichopata barom! És az egy dolog, hgy az anyádat még így válás után is bántalmazza, de sajnos téged is bántalmaz azzal, amit mond és ahogyan viselkedik. A leírásod alapján csak egy hajszál választja el a tettlegességtől. Sajnos magyarországon a gyermekvédelem az ilyesmivel pont nem foglalkozik.
szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted azt a pár tízezer forintot anyukád nem költi rád? Nincs otthon étel, ital, alma, tej, nincs tiszta ruhád, cipőt, tusfürdőd? Nem mos rád? Nem fizeti az osztálypénzt? Nem vett füzeteket?

Már most bőven többe vagy egy hónapban mint a gyerektartás - mennyi rengeteget fizet amúgy, amin hőbörög, negyvenezret?

Nem vagy óvodás, árakat látod. Azt gondolod, nem rád költi anyukád a gyerektartást?


ha ad abból a kevésből azt anyám költse rám

Ez nem szívesség. Megcsinálni még ingyen volt, azóta neki kutya kötelessége finanszíroznia a megélhetésedet. Nem anyukádnak tesz ezzel szívességet.

szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha tudná, belőled rugdosná ki azt a pénzt!
szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
94%

Apadat az anyad siman feljelenthetne a viselkedese miatt. ;-)

Ez egy egojaban megsertett, narcisztikus pszichopata, primitiv, fillerb@szo agressziv kismalac, bantalmazo es gyermekbantalmazo vadbarom. :-/ Amugy buncselekmeny - en nem hagynam annyiban, feljelentenem. Aztan uvolthet a felugyelt lathatason, mert kesobb az sem lesz am...! ;-) A gyerektartast viszont tovabbra is fizetnie kell, inflaciokovetoen, mert koze nincs a lathatashoz. Es minden jovedelmebol, nem csak a fizetesebol! ;-)

En nem mennek hozza tobbet, amint csak elernem azt a kort. Erdemtelenseg miatt. A bantalmazas pedig az.

Sajnos nagyon sz@r a torveny, mar haltak meg gyerekek ilyen bantalmazo kreten miatt. :-/

szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

26 ezer ft gyerektartást kapunk,ennyit határozott meg a bíróság.

Megvett anya mindent ami kell a suliba, csak táskát nem vett,mert még a tavalyi jó meg cipőből nem azt kaptam amit szerettem volna,hanem egy olcsóbbat. De nem gondoltam,hogy ha ezt elmondom apának akkor elkezdi veréssel fenyegetni anyát.

szept. 9. 14:21
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!