Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy egy 28 éves férfivel vagyok együtt? 16L

Figyelt kérdés
aug. 10. 10:16
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
29%
Én hat évvel vagyok idősebb, minta volt nejem, 18 éves volt, amikor megismertem, 15 évig voltunk házasok. Mostani párom is 10 évvel fiatalabb, vele is már 10 éve együtt vagyunk. Nem számít ez a pár év. 10-12 év korkülönbség még simán belefér. Apám is 11 évvel volt idősebb anyámnál, aki 16 volt, amikor megismerték egymást, 50 éve házasok.
aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
77%

"Én hat évvel vagyok idősebb, minta volt nejem, 18 éves volt, amikor megismertem"

Tehát az egész más eset volt, mint ez itt.

aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
60%
"-Képzeljétek,lett egy új apukám! "
aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen, esélyes, hogy apapótlékot keres szegény...
aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
80%

"lepontozni azért, mert más véleményen vagyunk"

A pontozás nem arról szól, hogy egyetértünk-e, hanem hogy hasznosnak találunk-e egy-egy választ (illetve bármiről, amit az adott pontozó a pontozáskor szempontul választ). Attól, hogy más a véleményed, mint a többségnek, még bőven lehet, hogy haszontalan is - főleg, ha ráadásul trágár.

aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb ember akkor pontoz le ha nem ért egyet.


Itt azt pontozzák fel aki arra biztatja hogy hazudjon és titkolozzon. Ez sok mindent elmond az emberekről.

aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem itt nem az volt, hogy hazudozzon, vagyis a részemről inkább az lenne a megoldás, hogy békén hagyja a pasit. Egy 28 éves férfi egy idő után már családot szeretne, házasodni s stb( javítsátok ki ha tévedek, de felénk inkább ezek a normalisak) s te 18 évesen pottyantasz neki egyet majd a többit, nem fogsz tudni kb élni sem egyedül rendesen, s majd amikor észbe kapsz 2 gyermekes anyuka vagy 20 évesen. Lehet ez nem nagy baj neked, de lehet jobb lenne arra hajazni, hogy egyszer megállj a saját lábadon, aztán meg pasizni, hogy soha ne kelljen függened valaki pénzétől
aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
42%
arra hajazni = arra hasonlítani!
aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
32%
Amíg lehet, ne mondd el, mert balhé lesz belőle.
aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
57%
39-es jó példa arra amit már írtak. Hazugságra és titkolózásra biztatja, utána ne lepődjön meg senki ha a saját anyja nem bízik bennem
aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!