Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy egy 28 éves férfivel vagyok együtt? 16L

Figyelt kérdés
aug. 10. 10:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%
A száddal.
aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy... Komolyan, miért akarsz vitát? Mert biztosan lesz, méghozzá tök érthető okokból.


Inkább az a kérdés, egy 28 éves "férfi" mit lát benned? Mert még gyerek vagy hozzá képest.


Vagy te mit eszel egy olyan pasin, aki csak tizenkét évvel fiatalabb kiscsajokat tud elszédíteni?

aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%

Ja, tudom, érettebb vagy a korodnál sokkal. Öhm... nem, nyugi 😉


Ha az lennél, eszed ágában nem lenne összejönni egy ilyen idős csávóval.

aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%

Nem lesz kellemes a beszélgetés, de teljesen érthető, hogy miért. Jelenleg a felnőtt párod egy tinivel randizgat, aki gimibe jár. Ez felnőttként nagyon kellemetlen, hiszen egy párkapcsolatban elvárt a személyek kölcsönös tisztelet és bizalma, egyenjogúsága, de ez nálatok lehetetlen, mert két teljesen más életszakaszban vagytok. (Tehát nem a 12 év a baj, az 10 év múlva nem is érdekelne senkit, hanem, hogy te kiskorú vagy.) Ehhez teljesen más élettapasztalatok járnak, amiket ilyen módon nem tudtok megosztani. Neki a fejlődésének a legfontosabb szakasza, a felnövés, ami a 20-24 éveseket jellemzi lezajlott, neked ez még el sem kezdődött. Kellemetlen ez a te szempontodból is, hiszen felmerül a kérdés, hogy mennyire kötődsz rosszul, de az övéből - mint az érett, felnőttéből - kifejezetten riasztó. Miért egy nála jelentősen fiatalabb, hivatalosan is kiskorú személlyel randizik és miért nem a saját korosztályával?


Viszont ha már ez van, akkor inkább mondd el nekik, legalább figyelni tudjanak rád, mert innentől kezdve te fokozottan ki vagy téve egy csomó dolognak. Ugyanis kiskorúként nem eldönthető teljes mértékben, hogy mi a saját döntésed és mi a kényszer a befolyás hatása a tapasztalatlanságod miatt.

aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Ha dugni elég érett vagy, akkor ehhez is legyél
aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
86%

Amikor az ember nem mer beszélni a kapcsolatáról, akkor lehet tudni, hogy ő maga is tudja, hogy gáz a partner


Gondolkozz el rajta, hogy miért vagy együtt egy nálad sokkal idősebb pasival


Lehet hamar rájössz, hogy bizony ezt a vén trógert ott kell hagyni és hasonló korú srácokkal kell randizni, akik nem cikik a szülők előtt

aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%

Egy 28 éves férfi két dolgot keres egy 16 éves lányban: a friss, ropogós testét és a naivitását.

Ezt a szüleid is tudják.

sok sikert

aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
94%
Engem is meg lehetett hódítani pár éve ezzel a "érettebb vagy a korodnál sokkal" dumával. De hidd el, csak amiatt mondják, hogy megkapjanak az ilyen idősebb pasik. Nekem egyszer az exem hazudott a koráról (nagyon kis baba arca volt, így simán letagadhatott X évet) aztán kiderítettem, hogy 6 évvel idősebb nálam. Pár hétig még ment ez a dolog, hogy el tudjam fogadni, hogy mikor ő már elvesztette a szüzességét, én még örültem, hogy kiengednek görkorizni a barátaimmal. Vége is lett 2 hónap leforgása alatt. Akik sokkal fiatalabb lányokat fűznek, nem tudnak a saját korosztályukkal ismerkedni (érthető okokból). Kérdező, sztem te is látni fogod ezt. És azt is, hogy valamilyen szinten gyerekként fog kezelni.
aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
93%
Ha a saját szüleid előtt (is) vállalhatatlan egy kapcsolat, nem szabad belemenni!!!!!
aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
79%
A szüleid egyébként együtt vannak?
aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!