Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy egy 28 éves férfivel vagyok együtt? 16L

Figyelt kérdés
aug. 10. 10:16
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, ha nem akarsz balhét. Ha meg azt akarod akkor egyenesen, mert a tényt magát ha kerülgeted se tudod jobban elmondani, hogy nekik tetszedjen. Még nagyon fiatal vagy ahoz, hogy 4 évnél idősebb barátod legyen, nem tudsz úgy belegondolni dolgokba stb
aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
91%

A ferjem 11 evvel idosebb nalam, de 16 evesen biztosan nem jottem volna ossze vele, akkor oregnek gondoltam a kozel 30 eves ferfiakat.


Most oszinten, mirol tudtok beszelgetni egymassal? Te iskolaba jarsz, tanulsz, neki gondolom van munkahelye, esetleg kulon is el mar a szuloktol. Mi kozos van bennetek? A szexet nem emlitve.

aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
62%
Az én lányom is 16 éves. De esze ágában nincs meg a pasizás. Főleg hogy még "együtt is vagyunk". Nem volt rendben a családi életetek otthon? Mert ez nem igazán normális 16 évesen.
aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
44%
Ismerek ilyet. Főnököm asszonya 16 volt amikor összejöttek, a pasi 25 felett járt. Mai napig együtt vannak, van 4 gyerekük.
aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
79%
Anya van egy barátom fél éve. Ő 28 éves.
aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
56%

Ha hitetlenkedtek ha nem, a férjem és köztem 10 év van. Én 16 voltam, ő 26 mikor össze jöttünk. Azóta is együtt vagyunk, házasok és gyerekünk van. Minden oké. Elmondtam anyámnak akkor, nem örült neki. Ahogy betöltöttem a 18at kidobott a házból. Azóta anyámmal nem beszélek, a férjemmel együtt pedig minden oké.

Egyébként ez nem garancia, hogy ti is így lennétek. De az én esetemben ez így volt. Én a korombelieket "éretlennek" láttam, a játszásból, telefon nyomkodásból, marhulásból álltak ki mindig. A páromnak viszont komoly elképzelései voltak a jövőre nézve és tettünk is érte és teszünk is. Egyébként volt közös téma. Egy párkapcsolatban nem csak a munkáról meg az iskoláról lehet beszélni.

aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
44%
És ha a korát nem közlöd?
aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
30%

Miért kellene elmondani a szülőknek? Ha esetleg mégis elmondod, akkor tényként, és ne engedélykérésként, és csak beszélj a párodról a szüleidnek. Aztán majd a reakciójuktól függ, hogy mit teszel.


Értelmes szülők belátják, hogy ez a te magánügyed, és nem szólnak bele. Ekkor nyugodtan bemutathatod nekik a párodat. (De ez a szülőknek csak kb 10-20%-a.)


A szülők kb 80-90%-a irányító szülő, akik talán még azt sem fogadják el, hogy 16 évesen párkapcsolatod van, azt meg főleg nem, hogy ekkora korkülönbséggel. Ha a szüleid bármi rosszat mondanak, sokallják a korkülönbséget, el akarnak tiltani a párodtól, stb, akkor ne mutasd be nekik a párodat, és költözzetek össze, amint nagykorú leszel. Ha azt a két évet kibírjátok együtt, akkor az már egy komoly kapcsolat, érdemes összeköltözni. Ha nem maradtok együtt addig, akkor meg nem is érdemes a szülőknek bemutatni.

aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
64%
én azt nem értem hogy egy ilyen idős férfi hogy tud labdába rúgni egy ilyen fiatal csajnál wtf!?!
aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
30%
Tipikus. Az ember kérdez valamit, és máris jönnek az ítélkező, okoskodó kommentek, holott senki nem tud semmit a párról. Neki ez nem férne bele, és egóból idefröcsög valamit. Ki tudja, lehet jobb pár lesznek, mint amiről itt sokan csak álmodni mernek, lehet nem, de nem a ti dolgotok pálcát törni máa feje felett. Kérdezett valamit, arra válaszoljatok ha tudtok, ha nem, keressetek másik kérdést.
aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!