Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy egy 28 éves férfivel vagyok együtt? 16L

Figyelt kérdés
aug. 10. 10:16
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
78%

#3


Ilyen esetekben nem a lány érettebb a koránál, hanem a csávóka lehet 18 éves szinten kb.

aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
65%

Miért kell(ene) hangsúlyozni, hogy ki hány éves?


Én szóltam, hogy szeretnék bemutatni valakit - meghívták, jött ebédelni két hatalmas csokor virággal (anyumnak, és nekem), beszélgettek, hazament.


Igen, utána volt egy kicsit kínos beszélgetés, de senki nem akadt fent a témán.

aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
67%
Ez az, biztassatok hogy hazudjon és titkolozzon a szüleinek. Ennél nagyon hülyeséget nem irhattatok volna.
aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
32%

Ki bíztatta hazugságra? Fel nem tett kérdésre nem kell válaszolni.

Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, én nem úgy szoktam bemutatkozni, hogy x vagyok, y éves.


Persze te bizonyára így.

aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
64%

Többen írták neki hogy ne mondja el mert csak vita lesz.


Direkt nem mondani el valamit amiről tudod hogy fontos az nem helyes. Ne csinálj úgy mintha nem értenéd.

aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
28%
Látszik a lepontozásokon a kognitív disszonancia. :D Egyesek el sem tudják képzelni, hogy létezik bármi az ő felfogásokon kívül is.
aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
75%

"a férjem és köztem 10 év van. Én 16 voltam, ő 26 mikor össze jöttünk. Azóta is együtt vagyunk, házasok és gyerekünk van. Minden oké. Elmondtam anyámnak akkor, nem örült neki. Ahogy betöltöttem a 18at kidobott a házból. Azóta anyámmal nem beszélek"


Ja, akkor mégsem igaz, hogy minden oké! Egyáltalán nem normális dolog, hogy valaki a saját anyjával ne beszéljen 18 éves korától kezdve!

aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
37%
Fiatal korú vagy, már simán randizhatsz felnőttel. Én 16 évesen egy 32 éves faszival kavartam egy ideig. Szülőknek nem kell mindenről tudnia. Majd ha már 3 év után is együtt lesztek, akkor már valószínű, hogy olyan komoly, hogy érdemes bemutatni otthon. Addig felesleges.
aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
0%

"wtf"

Ez trágár.

aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted nem normális, de itt megint arról van szó, hogy SZERINTED. Ha valakit az anyja kidob a házból, akkor nyilván nem szereti, mert attól, hogy kiszülte, nem törvényszerű, hogy szereti is. Na már most minek menjen olyan helyre ahonnan kidobták és nem szeretik?
aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!