Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyai szeretet nélkül felnőni?

Anyai szeretet nélkül felnőni?

Figyelt kérdés
Milyen volt nektek? Az én anyám ki jelentette hogy ne szeretett volna engem és a testvéreimet. Illetve sokszor éreztette is ezt. Borzasztóan élem meg. Kérlek titeket ne bántsatok, beszélgessünk. :( Most jól esne.

aug. 1. 20:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Szia,sajnàlom hogy ilyen anyukád van,ne félj senki nem bánt,a testvéreidel tartsatok össze,szeressétek egymást tudom nem lehet egy anyai szeretet pótolni,
aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 LuckyLevi ***** válasza:
91%
És mi a helyzet apukáddal?
aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Szegény. Az anyám a saját szeretét általában pénzben mérte mindig is. Sosem volt semmi ölelés vagy átkarolás. Sem vigasztalás. Nagyon nem adta meg azt a szeretet amit akartam. Mindig eltolt magától, érzelmileg. Így nem is szeretem őt.
aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
3-as teljesen egyetértek. Apámmal jó a kapcsolatom 2-es. Köszönöm első kommentelő próbálok nyugodt lenni.
aug. 1. 21:04
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nehéz feldolgozni, hiszen az ember vágyik a szeretetre. De ilyenkor csak arra tud gondolni az ember, hogy minél távolabb kerüljön az ilyen mérgező emberektől. Te el tudsz menni kérdező? 3as voltam.
aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen most költözöm, de minden percben olyan mintha folytogatna. 😔
aug. 1. 21:13
 7/27 A kérdező kommentje:
Mármint holnap költözöm és most az egész héten csak ostobaságokat kérdezett, a ruháim alig várta hogy kipakolja, vissza nem jöhetek mert teljesen arra készül. :(
aug. 1. 21:14
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Megtalálod majd azokat az embereket, akik szeretnek, és időben-térben egyre távolabb kerülsz tőle, egyre kevésbé fog számítani.
aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%

Szerencsére nekem nagyon szerető édesanyám volt. Sajnos már 5 éve nincs az élők sorában.


A többi családtagra már nem számíthatok ennyire. Nagymamám sincs már, ő áprilisban ment el. De messze nem szeretett annyira, mint anyukám.

aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálom a helyzeted kérdező és sok kitartást kívánok!

Az én anyám bántalmazó volt. Egy mondatot ismételgetett folyamatosan: “megbocsátom, hogy lánynak születtél, mert apámra hasonlítasz”. 14 évesen lett félárva. Gondolhatod, hogy ezt hallgatni kicsi kortól kezdve (kb 4 éves lehettem, amikor már mondogatta) elég durva. Emellett persze mondta folyton, hogy jaj de szeret meg puszika meg ölelés. De nem volt igazi odafigyelés. Az én születésnapomon az öcsém kapott süteményt meg telefont. Mert ugye ő végre fiú lett. Ő volt a kedvenc, míg mi 3 lány le voltunk tojva.

A mamáim, a nővéreim és édesapám viszont kárpótoltak mindenért. A nővéreimért a mai napig tűzbe-vízbe-pokolra megyek, ahogyan a még élő nagyimért is. Apukám pedig ma már az egyetlen élő szülőm számomra, ugyanis anyámat kiiktattam az életemből. Számomra meghalt. A kisfiam számára sem létezik, egyszer látta. A lányom soha nem is fogja látni.

Baromi nehéz feldolgozni ezt, tudom. Végső esetben szakemberhez KELL fordulni és igenis végig KELL csinálni a terápiás folyamatot a saját gyógyulásod érdekében.

Hatalmas ölelést küldök neked és kívánom, hogy gyógyuljanak be a sebeid. Anyáddal pedig nem vagy köteles tartani a kapcsolatot, nem vagy köteles azt sem elmondani, hogy hová költözöl.

aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!