Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs aki büszke lenne ràm. M...

Nincs aki büszke lenne ràm. Miért?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni, és nem rizsázni.

Szóval 18 éves lány vagyok, (szám8tson ez bármit is)

Jelenleg egy Technikumban tanulok, 3-4-es tanuló vagyok

Mellette a jogosítványt csinálom, és dolgozom.

Folyamatosan azt hallgattam eddig egész életemben, hogy sz@r amit csinálok, max egy kukás lesz belőlem. Lényegében akrámibe belekezdek, az csakis szar lehet apám szerint. Nem igazán éreztem, hogy támogatna, bíztatna, vagy akárcsak egy percig is elhitette volna velem azt, hogy egy kutyasz@rnál azért valamicskével többet érek.

Dolgozok, amit az előbb is említettem arra se voltak jó megjegyzései. Bolti kisegítő vagyok.

Ilyenkor a laikus azt mondaná, hogy üljek le vele beszélgeti, hogy miért gondolja ezeket rólam? Miből feltételez ilyeneket, stb.

Őszinte leszek ilyenkor csak elvonulok a szobámba,mert tudom, hogy felesleges lenne ez a beszélgetés, aminek nem lenne jó vége a részéről.

Egyszerűen azt érzem, hogy senki nem büszke rám, próbálok megfelelni fűnek-fának, és valahogy mégsem megy.

Minden nap magamat ostrozom, hogy miért nem büszke rám senki, ha megteszek mindent, amit tudok?

Lehet gáz, de nagyon szükségem lenne arra, hogy valakinek végre megfeleljek, és ne csak akkor mutassa ki a szeretetét, ha kapok egy jó jegyet a suliban, vagy valamilyen hasonló dolgot.



júl. 11. 21:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Apád nem normális. Engedd el.

Légy büszke magadra! Amit elértél, annak ellenére érted el, hogy a gonosz apád a betonba döngölt.


Annál nagyobb a teljesítményed, amit elértél!

Gratulálok!

Tarts ki!

Így tovább!

👍👍👍

júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Saját magadra legyél büszke és magadnak akarjál megfelelni. Ha másnak akarsz, akkor ott baj van. Egyik embernek jó leszel, másiknak nem és így tovább. Mindig te számítasz és nem más.
júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm❣️

Sokszor lemegy ez a 'lemez' a fejemben, amit ma végre ki tudtam írni magamból.

Általábam mindig sírás a vége, bármennyire is gáznak hangzik..

Persze, csakvakkor, ha már mindenki alszik.

Ha nem is minden nap, de minden másnap...

júl. 11. 21:19
 4/35 A kérdező kommentje:

Sokan egy mosolygós, életvidám, ragyogó embernek tartanak.

Örülök, hogy ezt az álarcomat ennyire jól tudom játszani.

Egyszerűen nem akarom más vállára borítani az én terheimet

júl. 11. 21:21
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Én büszke vagyok rád.
júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Miért várod el, hogy bárki büszke legyen rád? Te életed, ne mások kedvéért éld.
júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy más életét akrom élni. De ne mondd, hogy ne esne jól 1-1 dícséret a munkád után, ami JÓ!
júl. 11. 21:59
 8/35 A kérdező kommentje:

5/7

Nagyon köszönöm💞

júl. 11. 22:00
 9/35 anonim ***** válasza:
25%

#7 Nekem speciel nem. Pont elég időt töltöttem el azzal, hogy mások dicséretére pályáztam, és nem magamnak akartam megfelelni. Persze magamnak még nehezebb megfelelni, mint másoknak, de pont ezért nekem nagyon jó, hogy csak magamnak akarok megfelelni, és nem teszek felesleges kitérőket mások kedvéért.

Amúgy is, amikor dicsérgetnek meg büszkék rád, az olyan, mint amikor a szülinapodon bámulod a tortát és énekelnek neked. Oké, kösz, de mégis mit kellene közben csinálnom? Csak zavaró az egész helyzet. :D

Meg azt is tegyük hozzá, hogy oké, akkor neked szeretetnyelved a dicséret. Te is dicsérsz másokat legalább annyira, mint szeretnéd, hogy téged dicsérjenek? Esetleg azt megfigyelted, hogy mások máshogy fejezik ki a szeretetüket? Pl. főznek rád, megölelnek stb. Nekem pl. dicséret helyett sokkal jobban esik, ha szó nélkül lesz*pnak. :D

júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
16%
Hármas-négyes eredményre kéne büszkének lenni...?
júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!