Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs aki büszke lenne ràm. M...

Nincs aki büszke lenne ràm. Miért?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni, és nem rizsázni.

Szóval 18 éves lány vagyok, (szám8tson ez bármit is)

Jelenleg egy Technikumban tanulok, 3-4-es tanuló vagyok

Mellette a jogosítványt csinálom, és dolgozom.

Folyamatosan azt hallgattam eddig egész életemben, hogy sz@r amit csinálok, max egy kukás lesz belőlem. Lényegében akrámibe belekezdek, az csakis szar lehet apám szerint. Nem igazán éreztem, hogy támogatna, bíztatna, vagy akárcsak egy percig is elhitette volna velem azt, hogy egy kutyasz@rnál azért valamicskével többet érek.

Dolgozok, amit az előbb is említettem arra se voltak jó megjegyzései. Bolti kisegítő vagyok.

Ilyenkor a laikus azt mondaná, hogy üljek le vele beszélgeti, hogy miért gondolja ezeket rólam? Miből feltételez ilyeneket, stb.

Őszinte leszek ilyenkor csak elvonulok a szobámba,mert tudom, hogy felesleges lenne ez a beszélgetés, aminek nem lenne jó vége a részéről.

Egyszerűen azt érzem, hogy senki nem büszke rám, próbálok megfelelni fűnek-fának, és valahogy mégsem megy.

Minden nap magamat ostrozom, hogy miért nem büszke rám senki, ha megteszek mindent, amit tudok?

Lehet gáz, de nagyon szükségem lenne arra, hogy valakinek végre megfeleljek, és ne csak akkor mutassa ki a szeretetét, ha kapok egy jó jegyet a suliban, vagy valamilyen hasonló dolgot.



júl. 11. 21:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
14%

19, én meg tanultam, ezért reggel háromnegyed hétkor nem kellett bent ülnöm egy cégnél...


Kérdező, mit tettél le az asztalra, amire büszke vagy te magad? MErt nyilván nem a tanulmányi eredményedre.

júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer fordulj szembe vele és nyugodt hangon kérdezd meg tőle, hogy apám, miért hiszi úgy, hogy belőlem nem lesz semmi? Aztán vard a választ. Mert mi ezt meg nem tudjuk neked innen mondani, tippelgetni meg felesleges.
júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%

6.

Azert, mert egy gyerek joggal várja el a szüleitől, hogy büszkék legyenek rá, ha valamiben jó.

Persze, ha szeretik a gyereküket.

Vannak hitvány férgek, akik a remek gyerekeiket is alázzák.

Remélhetőleg, a kaki kicsípi a feneküket a finisben.

:D

júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
62%

13.

Mi is minden nap tiszta almot teszünk a cicáimnak, tiszta alvóhelyük van, és egészségesen vannak táplálva.

Faluhelyen a haszonállatokat is hasonlóan tartják.

Nem fogod érteni, hogy mire célzok, te egyetemet végzett nagyokos...

A sajátodat is így fogod ridegtartásban, éppen megtűrni.

júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
41%

17/19.

Életed végéig biztosított netto 600, 0 felelősség, lébecolás, lazulás a céges laptopon.

Aha, mesélj még, te csoda szakmunkás!

júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az apád mit tud felmutatni?

Végzettség?

Anyád miért tűri ezt?

júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is ilyen apam volt. Nagyon sokaig tartott amig feldolgoztam. O meghalt, én mar sikeres vallalkozo voltam amikor elkeztem terapiába jarni. A pszihologus mondta hogy apam beteg volt,narcisztikus, agressziv ember. Még igy is nehez volt a feldolgozas. De megérte. Olyan emberekkel vedd korul magad akik mellett tutsz felszbadult Boldog lenni. Akik szeretik a lényedet, az hogy ragyogo embert latjak valoszinuleg nem veletlen. Ezt hozzak ki beloled,MERT ott van benned. Csak mindig ott lappang tudatalatt az otthoni baj,ezért vissza huz, es Jon az erzes, hogy nem hiteles a boldogsag. Ne felj élni, ne felj önmagad lenni. Fontos hogy part majd ugy válassz aki tényleg megbecsul es kolcsonosen emelitek egymast. Addig pedig dolgozz magadon, nezzel YouTube videokat,onfejlesztes,stb. Mar 18 vagy, szoval vedd at a saját nevelesed. Apad mandatuma lejart. Mostantol TE légy onmagad mentora, TE dicserd meg magad. A Te életed, ne vard a csodat,csodak nincsenek. Apad nem lesz soha elegedett nem csak veled,senkivel,saját magaval sem. De te nem apad életét eled. Sok sikert
júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
16%

Szia! Nagyon aterzem amiket irsz. Sajnos olyan csaladban nottem fel ahol szeretnek kipecezni embereket akiket lehet ba******gatni. Nalunk en nyertem meg ezt a szerepet. Sokszor bantott de volt egy pont es mar felnott voltam ahol azt mondtam eleg volt. El kell kerulni az ilyen embereket. Amint megteheted engedd el a negativ kapcsolatokat, mindent ami csak nehezek az eletedben. Lediplomaztam, klasszik csaladi eletem van, uj hazam, uj autoim, ugy elek ahogy masok csak almodnak es a szuleim megsem buszkek. Irigyek.

Az eletben senki masra nincs szukseged csak magadra. Magadat kell alakitanod, elfogadnod es tamogatnod! Legyel buszke magadra! Ne tantoritson el a sok lehuzos rosszindulatu ember. Tudd mik az ertekeid es mindig tartsd szem elott!

júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
22%

Apád egy bántalmazó szarláda, aki attól érzi keménynek a faxát, ha megtapossa a saját gyerekét.

Gondolom az életben egy nagy lúzer. Amúgy be kéne fejezni, higy állandöan mások figyelméert pitizel.

júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
36%

#17

Na mesélj még

júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!