Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan dolgoztátok fel, hogy...

Hogyan dolgoztátok fel, hogy az anyukátok sosem szeretett titeket?

Figyelt kérdés
Nekem borzalmasan nehéz,pedig lassan 30 vagyok. Nem kéne igy gyerekeskednem,de néha nagyon előjön,és fáj.
júl. 12. 21:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nyilván a kérdés ahhoz szól,aki ebben a helyzetben nőtt fel.
júl. 12. 21:56
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Szakember segítségével.
júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# én is most kezdtem el járni hozzá. Érdekel,valakinek sikerült-e egyedül is esetleg :) Meg minden más is.
júl. 12. 22:02
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Ezt nem lehet feldolgozni. Persze lehet járni "szakemberhez", aki lóf+szt sem fog ebben segíteni. De legalább jól megszedi magát rajtad.
júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Feldolgozni nem lehet igazabol, max. a helyen tudod kezelni.
júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy sz@rok rá.
júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Ezt nem lehet feldolgozni, saját tapasztalat. Le kell szarni.

Nekem is fáj, de... A párom szeret, csak ez a lényeg. Nem érdekel, hogy őrajta kívül ki szeret, és ki nem. Szüleim nem szeretnek, kit érdekel. A párom szeressen (és ő szeret engem), ez a lényeg.

júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
18 vagyok, anyám engem egy kutyának képzel régóta és semmi szeretet. Nem volt senki akinek beszéljek errōl de túltettem magam és nem érdekel hogy szeret vagy nem.Eddig se szeretett de csak most fogtam fel hogy konkrétan kitenne a házból.(mennék én de még tanulok)
júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Idōvel enyhül
júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 51 évesen mondta,hogy lányt várt és én "lettem". Rideg volt,inkább ellátott,de nem nevelt és nem érdekelte mi van velem.

Most pedig vénségére,azt mondogatja, kötelesség a szülőre figyelni.

Leírom, még ha nem is szép, de én sem szeretem.


A családban senki ilyen rideg nem volt a gyerekével.És nem tud az sem meghatni,hogy anyámat gyerekként esetleg nem szerették.

júl. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!