Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan dolgoztátok fel??Édesap...

Hogyan dolgoztátok fel??Édesapám nincs 1 hónapja hogy elment.

Figyelt kérdés
Éjszakákat várom hogy ne kelledjen gondolkodni. Dolgozok de akkor is az eszembe van sokszor. Lelkiismeret furdalásom van ha nincs az eszembe.
2021. nov. 24. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Részvétem. De az élet megy tovább. Emlékezni kell rá, a szívedben örökké élni fog, de ennyi, ezen túl nem szabad rágni, mert az már káros, ahogy te is látod. Nem kell állandóan az eszedben lennie, elég ha nem felejted el és néha gondolsz rá, de akkor is csak pozitívan, hogy milyen jó volt amikor élt.
2021. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Vannak a gyászról és a feldolgozásról könyvek és sok-sok cikk, olvasgasd őket, hátha találsz valami segítséget bennük. Mindenki máshogy tudja feldolgozni, ezért pontos leírást nem lehet adni.

Egy dolgot viszont biztosan állíthatok: Amikor valaki azt mondja ezzel kapcsolatban, hogy majd az idő megoldja, az biztosan hazudik! Édesanyám 9 éve ment el és a 9 év nem oldott meg semmit.

2021. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probalj barátokkal, rokonokkal minél több idöt lenni.
2021. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy neked az válik be hogy sok időt töltesz ezzel-azzal.

Másnak meg pont az a nem jó.

Én introvertált vagyok, egyedül szeretek lenni. A barátok, család csak lefárasztanak.

2021. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!